Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkimnak szeretnék búvárruhát...

Yorkimnak szeretnék búvárruhát venni palackal és hol lehet ilyet venni? Nem vicc.

Figyelt kérdés
Adriára megyünk nyaralni és búvárkodni szeretném elvinni a kutyumat és szeretném hogy segitsetek abban hogy hol lehet ilyen rucit venni?
2010. jún. 12. 21:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak is van. És tényleg hasznos mert a kutya szőre, bőre nem nagyon bírja a sós vizet. A kérdező nem írta hogy le akarja nyomni a kutya fejét a víz alá. A palack mondjuk tényleg felesleges. Abban sajnos nem tudok segíteni hogy honnan szerezzél. A miénket 3 éve csináltatta valahol az exem.
2010. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
a ruha nem védi meg a bőrét !
2010. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy kutyaruha készítőt szerintem ha beszélsz vele akk megcsinálja : kiki34@citromail.hu
2010. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
fantasztikus hogy még bíztatjátok is... ha palackot is keres neki szerintetek csak úsztatni akarja a kutyát? Jézusom... :S
2010. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Palack nem kell neki de ruha igen mert télleg kitudja "marni" a bőrét az a sós víz.És aki azt írta hogy ö a Fressnapfba vette igaza van ott lehet venni vagy csináltatni!!!18/L
2010. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Nekem Yorkim van de most igy, hogy belegondolok, a franc se engedne bele a tengerbe!

Lezuhanyoznam a tengerparton es annyi.

Aztan veletlen nem figylsz jon egy nagyobb hullam azt keresheted ha megmerul!

Vagy uszogumit is veszel?

Buvarpalack azt a kurv@!

Azert megneznem ahogy leoktatod akutyat, hogyan hasznalja a reduktort, esetleg, hogyan egyenlitsen, ha veletlen lemerul.

Veszel neki ruhat.. jo es, az arcaba nem fog belemenni a viz, ha jon a hullam mi?

Vagy ilyen uvegburasat is arulnak?

Hat mostmar tokre megertem azokat, akik ismeretlenul kicsit felve kozelednek felenk, es utana meg nagyot csodalkoznak, hogy, hogy van nevelve meg tartva a kutyam.

2010. jún. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nekem is yorkim van, és marhára bosszant, hogy folyton hülyézik a "yorkisokat", de a búvár ruha már tényleg túlzás. Simán el tudom egyébként képzelni, hogy ilyet lehet vásárolni, hiszen ezek szerint van rá kereslet. Nálam már a kis "cuki" kalapok, fodros ruhák stb. is kiverik a biztosítékot. :D
2010. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Haha igen nalam is!

Van ket tokjo telikabatja azt viszon hallas.

Meg a csattot se engedi, meg amugy is ugy jatszik mint egy vaddiszno. :D

Meg is van nyirva formara.

2010. jún. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

utolsó elötti: Köszönöm hogy vannak akik melletem állnak de a palack csak dísz lenne és nem igazi bár az én kutyám is nehezen tűri a masnit :D tök cukik :)

Már elintéztem a ruhát és köszönöm némejik embernnek akik melletem voltak a segítséget. Indulás Adria :D

2010. jún. 15. 10:32
 30/33 A kérdező kommentje:

Ja és a Fressnafpba van ilyen ruha ajánlom mindenkinek :)

viszont a palack nincs hozzá de csináltatok műanyagból neki:) Utolsó elötti: Én sem értem miért cukkolják legtöbben a yorkisokat!

De nem kell velük foglalkozni.

További szép napot!

2010. jún. 15. 10:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!