Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkimnak szeretnék búvárruhát...

Yorkimnak szeretnék búvárruhát venni palackal és hol lehet ilyet venni? Nem vicc.

Figyelt kérdés
Adriára megyünk nyaralni és búvárkodni szeretném elvinni a kutyumat és szeretném hogy segitsetek abban hogy hol lehet ilyen rucit venni?
2010. jún. 12. 21:16
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

utolsó!

Én egyáltalán nem poénnak szántam az egészet csak érdeklödtem a búvár ruhával kapcsolatban hogy van-e és ha már vannak kiscipők, ruhák, sapkák akkor miért ne lenne búvár ruha? És egyáltalán nem kínoznám szegénykét mert nem tennék vele olyat hogy vízbefojtanám!! Én is ugyanugy utálom az állatkikzókat mint ahogy leírtátok de én nem vagyok az csak mint már leírtam, a szőrét szeretném megvédeni a sós víztől.

2010. jún. 12. 21:46
 12/33 Akiteki ***** válasza:

Ha bemegy úszni a tengerbe, utána fürdesd le édesvízzel.

Én sem bírom, ha a sós víz rászárad a bőrömre, ezért van zuhany a tengerparti strandokon.

2010. jún. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen kutyák, ruhácska, cipő, sapka, búvárruha...

és te nevezed magad állatbarátnak? Tudod te mi a jó egy kutyának? Az ha rohangálhat más kutyákkal, hempereghet a mocsokban, macskát üldözhessen, ússzon egy szaros kis tóban... Nem az hogy búvárruhában és cipőcskében napozzon az Adrián...beteg ember vagy

2010. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Vedeni a szoret a sos viztol?

Es mit akarsz a palackkal???????

Hat biztos jelensegek lesztek majd csori kutyaval a tengerparton, lesznek majd Youtube-os felvetelek rolatok egesz biztos.


OMG mieeeeeeeeeeeert??????????????????

2010. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

te gyerekednek (gyerekpótlás) nézed a kutyádat szegény KUTYA sokkot kapna ha lenyomnád a fejét a vízbe vagy be tuszkolnád. és még azt mondják h a yorkiesok nem h*lyék !

csináltasd fel magad és babázzál azzal vagy vegyél egy plüss kutyát pl ilyet: [link]

[link]

2010. jún. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
előző voltam tisztelet a kivételnek
2010. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
15%
Hát ha pécs környékén laksz akkor a Fresnapf-ba lehet venni és ez nem kínzás...a sós víz anygon fossz nekik nekem is vana yorkimnak buvárruhája fresnapf-ba vettük...:)
2010. jún. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

utolsó

köszönöm a választ épp erre volt szükségem hogy valami normális választ kapjak. köszike :)

2010. jún. 13. 07:30
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szivesen máskor is segítek..:)
2010. jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
és a kis hülye el is hiszi a 0%-os válaszát.Szeretném látni a fressnapfosok fejét, amikor búvárruhát kér a kutyának :)
2010. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!