Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol engedélyezett, a kutyával...

Hol engedélyezett, a kutyával való fürdés? Tudtok, konkrét helyet ajánlani?

Figyelt kérdés
Ilyen melegbe,jó lenne leruccani pl.valami tóhoz,ahol mi is,és a kutyánk is tud strandolni,de nem ismerek olyan helyeket,ahonnan ne küldenének el,valami rossz dumával.
2010. jún. 12. 15:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
15:24-esnek külön köszönöm a véleményét,meg aki ajánlotta a Luppa szigetet.A többi helyért is köszi,mivel szeretünk kirándulni,az ország bármely területén érdekel ilyen hely.Én is azon a véleményen vagyok,hogy nem értem mért zavar bárkit is,hogy kutya fürdik a vízbe,amikor rengeteg hal és egyéb dolog Sz@rik a vízbe.Nekem van három csigám,szűrőnélküli akváriumba,jó régóta,és ők hárman is rengeteget székelnek :-),a vízbe.Akkor több ezer állat (beleértve a kancigányt is :-) ),mennyit nyomathatnak oda?Egy kis kutyaszőr,már nem oszt,nem szoroz.Aki meg finnyás,az mennyen strandra,vagy uszodába,ott tuti nem találkozik éde kis kutyákkal!
2010. jún. 12. 16:55
 12/19 anonim ***** válasza:
Gallottam olyat, hogy strandokon, meg aquaparkokban van amikor kutyával örzetik, és a biztonságis, simán fürdeti a kutyát abba a medencébe, este/éjjel amibe az emberek fürödnek... Mondjuk nem tudom mennyire igaz.
2010. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Akiteki ***** válasza:
100%

Tényleg koherens összefüggés lehet a dagadtnő és a vízbehugyozás között.

A részeg állat dagadt pasi biztosan nem csinál ilyet.

a harcsák meg kiugranak a Balatonból a legközelebbi toytoyhoz.

2010. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is azon a véleményen vagyok hogy a legtöbb kutya higiénikusabb, tisztább sőt még értelmesebb is mint néhány ember. Mi a dorogi tóhoz járunk meg van egy másik nevenincs kis szmötyi Pilisszentiván-Solymár határban.
2010. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A népszigeti holtágnál, és a luppánál is lehet, de a hajógyárin is itt-ott simán. Balatonon meg Tihanyban a belső tóban, és fűzfőn a kikötő környékén is. És a kacsákkal szemben a kutyák oltva, meg féregtelenítve vannak, és nem is kakálnak a vízbe :)
2010. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi a veresegyházi (ivacsi) tóra járunk, nagyon hangulatos hely, fenyőerdő van mellette, ott lehet sétálni is.
2010. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én is gondolkoztam ezen és én ugy hallottam hogy a tiszában szabad ugy fürdeni:D

meg talán a balatonba is bár azt nemtom mert abba emberek is fürdenek de barátnőm mondta h ők egyszer láttak benne egy labit ,de magában a kutyát sztem bármilyen tóba beleengedheted

2010. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Tiszában biztosan szabad kutyát fürdetni, mi is oda járunk. Olyan helyet kell választani, ahol emberek nem fürdenek, mert esetleg zavarhatja őket amikor a kutya megrázza magát. Ez a kutyaundor tényleg röhejes, mikor az összes hal és vizimadár ezekbe a vizekbe sz@rik és azok nem állnak rendzseres orvosi ellenőrzés alatt, nincsenek oltva, féregtelenítve, mint a kutyák. Arról már nem is beszélve, hogy még az ember is hajlamos a vízben végezni a dolgát, sok helyen beleengedik a szennyvizet is a felszíni vizekbe, de a kutya soha nem sz@rik vagy pisil úszás közben! Ehhez képest a legtöbb tónál ki van téve a tábla, hogy kutyát fürdetni tilos.
2010. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi tegnap voltunk kutyástól dorogon a szabad strandon. Sok kutya volt kint, nagyon élvezték a pancsolást.
2010. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!