Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol engedélyezett, a kutyával...

Hol engedélyezett, a kutyával való fürdés? Tudtok, konkrét helyet ajánlani?

Figyelt kérdés
Ilyen melegbe,jó lenne leruccani pl.valami tóhoz,ahol mi is,és a kutyánk is tud strandolni,de nem ismerek olyan helyeket,ahonnan ne küldenének el,valami rossz dumával.
2010. jún. 12. 15:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

figyelj őszintén megmondom, engem is zavarna, ha ugyanabba a vizbe fürödne a kutya mint én, főleg hogy allergiás is vagyok rá és a bőröm nagyon csúnya lesz emiatt...

mindegy.

nekem a bányató jutott eszembe, bár az túl mély...:S de esetleg valamilyen dunaparti részhez viszed akkor a kutya ott tud fürödni.

2010. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És merre laksz? Mert gondolom hiába mondok neked dunántúli helyet, ha keleten élsz. :)
2010. jún. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Első: engem jobban zavar a sok cigány és paraszt a vízben!
2010. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát öszintén annyi olyan ember van aki ki nem állhatja a kutyákat, szomoru. Nekem is vanykutyusom és és az elmult két évben nem is tudtunk sehova menni,mert mindenütt Tilos a fürdés. pedig imádja a vizet
2010. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi Budakalászon a Luppa-szigeti bányatóra szoktuk kivinni a vizslánkat úszni, bár inkább estefelé, amikor már kevesebben vannak. Oda sokan járnak kutyával.
2010. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek a 3. kal engem is jobban zavar pl. a balatonba a sok kancigány meg a dagadt nők akik gondolom belehugyoznak a vízbe,a kajámba is inkább látok egy macskaszőrt mint egy izzadt hónaljszőrt vagy hajszálat... én részemről ott füredhetne a kutyád ahol csak akarod
2010. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Békésnél a Körösben.
2010. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan, de ki hiszi azt, hogy a természetes vizekben csak az emberek fürdenek??? a kutya mellett fürdik ott kb 1500 fajta más állat(ha az egysejtűeket nem számolom), aminek jó része bele is kakál a vízbe....
2010. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
mi a fehérvárcsurgoi viztározohoz járunk
2010. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
igaz. sok dagatt nő belehuvgyál a vízbe mert a kedélye nem szándékozik kifáradni a partra. De vegyük a kutyá. nem hugyál legalább bele. emígy hát inkább állatokal furodnék minthogy a belehugyáló emberekkel
2010. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!