Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adják a kutyusomnak enni,...

Mit adják a kutyusomnak enni, ameddig megerkezik táp?

Figyelt kérdés
Rendeltem tápot neki és ma jelezték, hogy kicsit később fog megérkezni. Remélhetőleg péntekre már itt lesz. Viszont ami volt, abból most ette meg az utolsó adagot. Tudom, hogy semmi baja nem lesz, ha mondjuk egy napot koplal, de ha péntekre sem érkezik meg akkor mit adjak neki enni? Érzékeny gyomrú kutyus, konzervtol/kutyaszalamitol megy a hasa. Esetleg tészta? A tápot csak rendelve tudom beszerezni, és abból is sokat kiserleteztunk, mire végre egy bevált. Tehát az se megoldhataó, hogy veszek addig egy kis kiszerelesűt.
2018. márc. 21. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ilyenkor főtt rizset kap,azt adhatsz neki
2018. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rizs-sárgarépa-főtt tojás, ez mindig beválik, a tojás fogja a székletét, ami nem engedi, hogy hasmenése legyen.
2018. márc. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még annyit fűznék az előzőekhez, hogy főt húst is tehetsz bele. (Az lenne az igazi) Valamint ezt natúron főzd meg a kutyának, só, ízesítők nélkül és a rizst puhábbra főzd, mint ahogy az emberek szokták enni. Répa, alma is mehet bele.
2018. márc. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Manka68 ***** válasza:
A kutya alapvetően húsevő. Bármilyen hússal etetheted. Disznóhús főzve, minden más nyersen mehet neki. Tojástól szép lesz a szőre. :-) Jobban fogja szeretni, mint bármilyen tápot.
2018. márc. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!:)

Legközelebb nem az utolsó pillanatban rendelek:D ez most véletlenül alakult így és persze, hogy pont ilyenkor nem erkezik meg időben.

2018. márc. 22. 06:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor főthúst adok rizzsel neki. Nem az utolsó pillanatba szoktam rendelni de volt hogy két és fél hetet vártamrá mer nem egy gyakori vagy könnyen beszerezhető fajta táp.
2018. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!