Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya tud rosszat tenni?

A kutya tud rosszat tenni?

Figyelt kérdés
Egyszer-kétszer nem vagyok itthon 1-2 napra, mertleugrok a nyaralómhoz, és néha itt hagyom a kutyám. Tesóm jön megetetni, meg ilyesmi. És, ha nem vagyok itthon a járdára végzi a dolgát. De, ha itthon vagyok, tudja, hogy oda kell egy külön neki kijelölt részre. Szóval azért csinálja, mert mérges, hogy nem vagyok itthon vele? És tudja, így nincs aki rászoljon, vagy miért?
2010. jún. 7. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Viszont ez azt jelenti, hogy nincs elég hatalmad a kutya fölött, mert a távollétedben már nem tart tiszteletben. Ha teljesen kivívod az elismerését, nem fog olyat tenni a távollétedben sem, amit te nem engedsz. Én pl nem engedem a fürdőbe, és a galériára, de mindig nyitva van mindkét ajtó ha nem vagyok otthon. Nem mer felmenni. Viszont a kanapét pl. még nem sikerült teljesen bevédenem. Gondolom aránylag domináns a kicsike, erősítened kéne a pozíciódat.
2010. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Azért csinálja, mert a tesó nem annyira határozott, tudja, hogy ő nem szól rá.
2010. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért csinálja mert nincs itthon a gazda és fél-szeparációs szorongás.
2010. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tud tenni olyat ami az embere között rossz. De a kutya n em azért csinálja, mert húú azértis rossz vagyok, vagy gonosz hanem egyéb okok miatt. Pl nincs eléggé megnevelve, vagy fél ha elmész, ha meg más nem szól rá akkor miért csinálja?
2010. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!