Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megharapta a gyereket a...

Megharapta a gyereket a kutya, a gyerek mégis egész nap a kutyáért nyafog? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az öt éves lányomat megharapta a bernáthegyi kutyánk, nem teljes erejéböl ,még nyoma sem maradt. Egyébként nagyon nyugodt kutya , egyszer sem hallottam még morogni, pedig a lányom nyúzta rendesen a kutyát kicsi korában. A kutyánk szerves része az éltünknek igy megválni töle biztos nem szeretnék. Ő is a családunk tagja . Megpróbáltam a kutyát és a gyereket szétválasztani hogy ne forduljon még egyszer ilyen elő. De nem sikerült csak rosszabb lett felfordult az egész életünk. A lányom és Max mert igy hivják a kutyánkat , mindig egyűtt aludtak a lányom szobájába. Max mindig az ágy mellé fekszik , de valahogy reggelre vagy a kutya van az ágyban vagy a gyerek a földön a kutya mellett. Első este mikor Maxot kizártam a lányom szobájából, a gyerek nem akart aludni, visitott, rugott és egy folytába a kutyát akarta .Hajnali egy volt mire elaludt nagy nehezen. A kutya sem volt piskóta kaparta az ajtót, ugatott ,vonyítót ,pedig nem a házból zártam ki csak a gyerekszobájából.Három este még eljátszotuk ezt , de feladtuk mert a gyereknek a kutyának és nekünk sem volt jó. A kutya nem akart enni, a gyerek egész nap hisztizett és aludni sem akart . Föleg nekem és a feleségemnek is aludnunk kell. Vissza tért minden a régi kerék vágásba a kutya a gyerekkel alszik. Talán még jobban is kötödik a kutyánkoz mint eddig . Haza jön az oviból és az első dolga keresni Maxet. Mit csináljak? Ugy látszik a gyerekben lelkileg nem tett semmi kárt azt hogy meg harapta Max.De lehett hogy én és a feleségem komplikáljuk túl a dolgot. Lehet hogy csak játékból harapta meg a lányom nem is sirt utána, játszot volna tovább a kutyával.

2018. jan. 31. 10:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez annyira cuki kérdés.

Én is hisztiznék, ha felnőttként elvennék tőlem a kutyámat... Teljesen normális reakció volt, hogy majd belepusztultak.

Valószínű csak tényleg sokat nyúzta és jelezte vagy csak játék volt. A kiskutya is így játszik, hogy finoman harapdál, a testvér bundákkal is. A bernáthegyi nem egy agressuív kutya.

Igen, nem lehetett komolya. A kutya ha megharapta volna, nem lenne keze,vagy ujja. Mondok jobbat, egy macsakarmolás is vérzik, hetekig megmarad a helye.

Az én kutyámat kézből szeretem etetni. Egyszer adtam neki a csirkecombot, vitte megeszi, de a macska el akarta venni ezért megfogta ésugy kérte el a mâsikat. Az meg, hogy ki ne essen a szájából erősen ráharapott a kezemre. Éreztem, de nem vérzett, de leszidtam érte.

A legjobb dolog a kislannyal az a kutya. Egy életre barátok lettek, ne tiltsátok őket. Abban biztos lehetsz, hogy az a kutya ha belehal se bántja a lányodat, sőt megvédi. Viszont tisztázzátok a lányotokkal, hogy ne nyúzza, ha morog ne bántsa tovább, márha van ilyen. Hagyjátok őket, inkább örüljetek nekik, az egyetlen kisbarátja.

Azzal se értek egyet, hogy 10 éves koráig ne lehessen egyedül egy kutyával, meg pici hozzá... Új kutyával ne is, de ők összeszoktak.

Mindenjót a kislánynak és Maxnek is, hogy sokáig lehessenek barátok!

2018. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!