Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még "vágatni" a kutyák...

Lehet még "vágatni" a kutyák fülét?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat h már nem,meg h állat kinzás....h van ez?

és a farok vágás?


2010. jún. 6. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Furák vagytok az biztos. Van kutyád de te már azon gondolkozol, hogy a következő milyen lesz. Mint valami mobiltelefon vagy nemtudom. Hogy lehet ilyen valaki? Én bezzeg bele se merek gondolni mi lesz ha nem lesz már a kutyusom :S Ti meg alig várjátok, hogy a mostanit egy megcsonkítottra cserélhessétek...mer' az jobb(?!) pff.. érdekes.
2010. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Utolsó Te egy hülye vagy!

A következő kutyám valószínűleg még az idén megszületik,ha nem akkor jövőre.

El sem tudsz képzelni olyat,hogy valakinek nem csak egy "üngyürkebüngyürke" kiskutyája van ,hanem esetleg 4-5-6?

Tenyészteni egy kutyával elég nehéz.

Most éppen 4 dog rohangászik az udvaron és két másfajta kutya.

Egyébként meg te úgy félsz,hogy mi lesz,ha nem lesz már a kiskutyád....

Képzeld minden reggel úgy megyek ki,hogy attól rettegek él-e még minden kutyám,nem kapott-e valamelyik gyomorcsavarodást az éjszaka...

Az egyik szukám már 6 éves,ő is bármikor búcsút mondhat a földi létnek,tudniillik a dog nem egy josszú életű fajta!

Úgyhogy kedves utolsó majd akkok pfff-z itt nekem,ha ismered a körülményeket,addig meg ....

2010. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
am nekem még nincs kutyám de nem lényeg....am akinek van dogja mesél rólla?mik az igényei pl,meg mindet ami eszetekbe jut :) érdekel me felkészült szeretnék lenni
2010. jún. 7. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!