Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen feladatra alkalmaz...

Nagy zack kérdése:

Milyen feladatra alkalmaz rendörség vagy különböző szervezetek mastiff kutya fajtákat föként presa canario, cane corso, bullmastiff, boerboel amikor nagyon lasuak sok videot látam külföldön ezekel dolgoznak de mire jok ezek a kutyák?

Figyelt kérdés

2018. jan. 6. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha láttál sok videót, akkor ott azt is látnod kellett, milyen munkát végeztek a kutyák.

Itthon nem jellemző egyik fajta használata sem.

2018. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én molosszeres vagyok. Canario és a cane corso megállja a helyét ŐV munkában, illetve engedelmességi gyakorlatokban. Itthon van olyan tenyésztő, aki csak munka kutyákat tenyészt és nem a show vonalra.

Itthon nem használják őket, mivel nincs a rendőrségnek kerete rá. Külföldön, főleg a hazájukban és azok környezetében használják őket.

Tegyük hozzá, hogy ezek a kutyák lassabbak, mint egy malinois, de a csibészt utoléri és ugyanúgy biztos a harapása.

2018. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én azt olvastam bullmastiff rendörségnél dolgozott angliában csak egyed szám lecsökennt akor vették átt más fajták de usa és kanada mai napig dolgoznak velük mint fogokutya álitolag elég gyorsak méretükhöz képest csak nem anyira mozgékony mint egy cane corso mert valamivel teltebb
2018. jan. 7. 09:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!