Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy fél Xilox árthat egy...

Egy fél Xilox árthat egy nagyobb darab Amstaffnak?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 19:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Fantasztikus gazdák vagytok... Minek nektek kutya?
2017. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Használják a nimezulidot kutyáknál, szóval baja nem valószínű, hogy lesz, pláne egy adagtól. Fél micsoda, tasak? Az 50mg nimezulid, az egy ekkora kutyánál nem sok. [link]


Ne adjatok neki emberi gyógyszert saját ötletből.

2017. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyen embereket, akik ennyire felháborodnak és úgy gondolják, hogy olyannak nem való kutya, akik nem tudnak mindent, így néha becsúszik egy ilyen "hiba". Tudom, hogy nem lett volna szabad adni neki Xiloxot, de nem voltam otthon. Mellesleg akármi baja van, az az első, hogy állatorvoshoz viszik stb.. Mindene meg van a kutyának, külön "szoba" lett neki építve, fűtéssel, egybenyílik a házzal, kutyakijárója van stb.. Annak való kutya, akit nem érdekli, ha fáj valamije, kiköti az udvarra, üti-vágja, egy tál vizet elé rak egy hétre, de legalább nem adott neki egy fél Xiloxor, nem? :)
2017. dec. 19. 03:34
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, egy fél tasak volt.
2017. dec. 19. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!