Barf etetésen gondolkodom, de nem tudom nálunk bevállna-e?
Sziasztok,
Két 8 kilós cavalier gazdája vagyok.
Jelenleg hidegen sajtolt real naturet kapnak. Nagyon drága és arra gondoltam, ennyiből már steak-et ehetnének.
Utánaolvastam a dolgoknak, nem is tűnik ördöginek, de komoly fenntartasaim vannak a csontokkal!
Az egyik kutyámnak az állatorvos mondta, ne adjunk neki csontot mert kizaródott sérve van, amit nem kell megműteni de ha szorulása lenne felszakadhat és akkor műteni kell.
A másikkal pedig az a baj hogy iszonyatosan habzsol! Többször kellett már h. Féle műfogással kiköpetnem vele a felrenyelt tápot vagy gyümölcsöt, zöldséget.
Ti ebben az esetben mit javasolnátok?
A csontot helyettesíti a csontpor is, ha nem ehet csontot.
Viszont rágniuk meg kellene, a fogaik egészsége érdekében is.
A fb-n van BARF-os csoport, ahol minden lényeges tudnivalót megtalálsz erről az etetésről, és szívesen segítenek a tapasztalt barfosok.
A csontot helyettesítheted tojáshéjporral is. Otthon összezúzod, vagy rendelsz internetről.
Csont helyett rágásra ez jó lehet, mi arra adjuk hogy lefoglaljuk a szintén 8kilós kutyát. Ezzel elszöszöl egész nap :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!