Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akita tulajok! Milyen egy...

Livi04 kérdése:

Akita tulajok! Milyen egy Akita személyisége? Tényleg nagyon makacs és önfejű? Nagyon szeretnék egy Japán Akitát. Napi 3-szor vinném sétálni, kertes házban élek.15/l

Figyelt kérdés
Min. napi 4 órát is tudnék vele foglalkozni, van mellette egy kutyám. Viszonylag tapasztalt vagyok kutyanevelésben, pár rokonom sok kutyát tart (munkához) és tudnának segíteni is (elég sok tapasztalatuk van).

2017. aug. 1. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Hamar átpártoltál a Huskytól, de van egy rossz hírem. Az Akita sem való neked.

Ne kinézet alapján válassz kutyát, mert hamar megbánod.

2017. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Gyorsan váltottál a huskyról az akitára. :D Ahogy a huskyra nem vagy még felkészülve úgy erre a roppant makacs fajtára sem, mi lenne ha nem kinézet alapján választanál hanem olyan fajtára esne a választás, amivel meg is tudsz birkózni. Esetleg még egy menhelyi kutyus is bejátszhat a képbe. Ezek a makacs mozgásigényes fajták az erőskezű felnőttekkel is sokszor kitolnak, nem még egy tinédzserrel.
2017. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez a két fajta van ami azóta tetszik mióta az eszemet tudom. Mindennél jobban akarom valamelyiket, viszont, bármennyire is nehéz, az a helyes ,hogy jobban átgondolom és valami másik, jobb természetű kutyát választok. Köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 1. 22:12
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Mégis mit gondoltál? Hogy nem vesszük észre? Ha komolyan gondoltad volna a kérdésed, akkor egyben kérdezed meg, Akita, vagy Husky.

Bakker! Szégyen vagy!

2017. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tiltja a törvény, hogy egyszerre 2 kérdést külön tegyek fel? Ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk és tanácsokat kapjunk/adjunk. Akkor miért ne kérdezhetném meg ,hogy milyen egy Akita és Husky viselkedése? Ilyenek a magyarok többsége, mit is vártam...
2017. aug. 1. 23:33
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Egy hozzászólásból levontad, hogy milyen a magyar többség?
2017. aug. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Off : a magyaros dologban igaza van a kérdezőnek. Rendkívül bunkó, irigy, rasszista, széthúzó nép. És még lehetne folytatni. Egyre butább nép is a magyar és ez sajnos tény. Meg lehet nézni a kompetencia felmérések, érettségik eredményeit, az egyetemi teljesítményről már nem is beszélve. Az Unióban sereghajtó a magyar nyelvtudás, matek, illetve szövegértés terén.

Kérdező szerintem külföldi fórumon kérdezz. Már én is átszoktam oda. Értelmes, nem bunkó emberekre vágytam.

2017. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek akitája van, és eléggé makacs.
2017. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most akita kell vagy husky?

Egyiket sem javaslom egy 15 éves lánynak. Akkor sem ha van kutyás tapasztalatod. Elég makacsak tudnak lenni.

2017. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akitám van. Rossz választás volt. 16 voltam mikor kaptam, előtte több kutyánk is volt már, én is elhittem hogy értek a kutyákhoz, de az akita más. Nagyon más. Hisztis, depis, válogatós, akaratos. Nemfogad szót csak ha kedve van. Játszani nem nagyon szeret, tanulni sem, sportolni sem lehet vele. Én is csak azt tudom mondani hogy ha tényleg szeretnéd ezt a fajtát akkor a minimum lenne hogy mindent tudsz róla, és nem a legfontosabb dolgot (a jelleme) kérdezed meg itt. Ne akarj akitát.
2017. aug. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!