Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Befogadtam 2 hete egy nagyon...

Befogadtam 2 hete egy nagyon aranyos 3 hónapos spiccet, szerintetek jól nevelem?

Figyelt kérdés
3-4 alkalommal 30 perces játszadozás kint az udvaron a Yorkimmal,ő már 4 éves nagyon szeretik egymást! Royal cannin táppal etetem,néha adok neki disznóhúst de csak egy picit,ha mondjuk énis eszek! Pisilni nagyon sokszor viszem ki 20 percenként! Éjszaka is kiviszem 1-2szer.Hámmal kezdtem el a sétáltatást,hiszen a nyakörv az folytja mert nem igazán akar még jönni . akár napi 6-7 órát is játszom vele nagyon kis szeleburdi .vélemények a kutyatartással kapcsolatban? Anyukámat nagyon szereti,vele is sokszor játszik.

2017. júl. 4. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon törődő vagy. Én nem lennék képes/nem lenne időm ennyit vigyázni kutyára, ügyes vagy!
2017. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2017. júl. 4. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Remélem a sertés húst hőkezelés után adod neki, mert nyersen végezhet is a kutyával. A Royal Canin árában pedig sokkal jobb tápok vannak.

A foglalkozás időtartalma pedig rendben van. Esetleg sétánál megpróbálhatod valamivel motiválni, pl jutalomfalat és sűrű dícséret.

2017. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem nyersen adom oda neki!! Már próbálkozom a jutalomfalattal!
2017. júl. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!