Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ár/érték és minőség szerint...

Ár/érték és minőség szerint hogyan jönnrk sorban az alábbi tápok?

Figyelt kérdés

Közepes testű, ivartalan, idősödő, érzékeny gyomrú kutyinak lenne:

Brit Care(halas, bárányos), Hill's(tonhalas, bárányos), Josera(bárányos, optiness, balance), Purina Pro Plan(lazacos).


A táphoz kap a kutyi: főtt csirkenyakat, csirkeszívet, sült csirkemájat párolt zöldséggel, kevés rizzsel vagy tésztával, illetve alkalmanként(heti 2-4x) natúr élőflórás joghurtot vagy kefirt, heti 1 db nyers tojást és mindennap lazacolajat, zöldkagylót.


Előre is köszönöm a segítséget!



2017. jún. 16. 11:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Akkor sem tudom megvenni se az acanát, se az orijent. Nem hiszem, hogy az általam felsorolt tápok olyan rosszak lennének. Ennyi erővel a pedigree vagy a tescos táp jobb ?? Azért nehogy már csak az legyen a jó, aminek 2000fölött van kilója. Jó, hogy nem kaviárt etettek a kutyákkal. Próbálok nornális tápot adni neki + kiegészítem, hogy tuti jó legyen, erre mindenki lehurrog, hogy ezek szarok. Pár év múlva jön egy újabb táp, aztán már az orijen is szar lesz ..

Nem is jérdezek többet, kipróbálom őket és meglátom melyik válik be és nem érdekel, hogy nektek minden szar, csak az istenített orijen meg acana nem, ami pedig rengeteg kutyának szétcseszte a gyomrát ...

2017. jún. 16. 13:44
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én érzékeny emésztésű kutyának biztos a Brit Care Sensitive választanám. Vadhús + burgonya. Csirke és gabonamentes.
2017. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem értem miért lenne hulladék?? Mit kell nyomatni az arany áron kapható hiper-szuper tápokat? Ezek is bőven jók, főleg a Brit.
2017. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor a Brit Caret választom.
2017. jún. 16. 14:17
 15/16 anonim ***** válasza:
A josera is jo. De ha nagyin jot akarsz venni nem tul fmdragan akkor a zoopluson tudsz hidegen sajtolt gabonamentes tapot venni. Lupo a neve. Farkas van a zsakon. Kb. 1000 ft kiloja.
2017. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező. Gondolom azért drágább mert nincs benne annyi felesleges OLCSÓ adalékanyag, amivel a sok márka kitölti, ne kelljen csak minőségi dolgokból összeállítani a dolgot. Ja a kutya megeszi, túlél vele, az meg, hogy egészséges-e vagy megfelelő neki-e a dolog, már nem lényeges, hiszen megeszi és él... Te is megeszed a sajtburgert meg a csipszet. Ha futnál még mellette vékony is maradnál, attól még a tápértéke 0...


Ha ennyire a pénz diktál, barfozz vele, egészséges és olcsóbb mint az Acana.

2017. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!