Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez állatkínzás?

Ez állatkínzás?

Figyelt kérdés
Nemsokàra szeretnèk kiskutyàt ès arra gondoltam, vennèk neki kisàllat kifutót, ha valaki nem ismeri ez egy ràcsból kèszült hat vagy 8 szögletű elkerítèsre való dolog. Szoba kennelhez tudnàm hasonlítani. Ebben lenne a kiskutya amíg senki nincs itthon nehogy kàrt tegyen magàban(megràg vezetèket stb) persze ha haza èrünk kiengedjük,tanítjuk neki mit szabad és mit nem de azèrt fő a biztonsàg. Ez a kifutó nem kicsi, a fekhelye tàlai jàtèkok elfèrnek benne. Szerintetek ez hasznos lehet?

2017. jún. 11. 22:17
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha legalább a fekhelye es víz elfér benne, akkor jó megoldás:)
2017. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bőven elfèr mèg jàrkàlni is van benne hely:)
2017. jún. 11. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne állatkínzás?
2017. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Végül is ezt hívják szobakennelnek, szerintem ha nem túl kicsi a kölyöknek a célnak megfelel, de mindenképpen optimálisabb lenne egy szobát "gyerekbiztossá" tenni neki, az mégis csak nagyobb tér számára.
2017. jún. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az lehetetlen annyi kàbel van a hàzban, vezetèk hogy az hihetetlen. De egy honapban csak 2 hetet lenne benne es max napi 5-6 óràt. De ezt csak amíg meg nem tanulja hogy nem szabad mindent ràgcsàlni.
2017. jún. 11. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lesz akkor! Nem véletlenül találták ki ezeket a felállítható szobakenneleket, még jobbak is a teljesen zárt ketrecszerű társaiknál.
2017. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így még a szobatisztaságot is gyorsabban el tudja sajátítani. Egy kiskutya sokszor nem érzi otthonának a hatalmas lakást, házat, azonban egy kennel már otthonosabb tud lenni számára. És mint tudjuk, a kutya nem piszkít a saját helyére, ha teheti. Mindig jó ötlet a kennel tanításhoz, biztonsághoz. A zárt a végén még az alvóhelye is lehet, nem ördögtõl való eszközök ezek, ha megfelelõen használja az ember.
2017. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a kennelek nagyon hasznosak tudnak lenni, nálunk is egy ilyenbe volt a kutyus, amíg szobatiszta nem lett(+amíg meg nem jött felé a bizalmunk, hogy nem kapja szét a házat :) ), nincs ebbe semmi állatkínzás.


Plusz szerintem optimális esetben, amíg a gazdi nincs otthon addig a kutya egy fél m2-en fekszik és alszik(hiába övé a 100 m2-es ház), nem pedig ész nélkül rodeózik fel és alá.

2017. jún. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!