Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véres hasmenes a yorki kutyamn...

Fun19 kérdése:

Véres hasmenes a yorki kutyamnal, mert van?

Figyelt kérdés
Mostanaban a kutyám annyira szomorú és lehangolt ma amikor elmentem itthonról és amikor haza jöttem az a látvány fogadott hogy kutyámnak ment a hasa ami nem véres volt hanem szinte az egész az volt, mi lehet ez? Valaki tud segíteni? Meg mostanában nagyon sokat szokott nyüszögni. Nem igazán eszik tul sokat es hanyig nagyon felek. Segitsetek
2017. ápr. 11. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos!
2017. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amióta szomorú és lehangolt, azóta bujkál benne valami betegség. Még ma orvoshoz kell vinned, mert komoly baj van vele.
2017. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen menj vele állatorvoshoz, mert könnyen elpusztulhat, ha nem kezelik!
2017. ápr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal orvos.

Ha szerencséd van, akkor 'csak' parazita, bár azt írod, hogy szinte az egész kaka véres volt, parazita esetén pedig 'csak' a felszíne.

Lehet bélgyulladás és még 1000+1 ok... Szóval, dokihoz, sürgősen!!!

2017. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Ha kölyök, akkor lejet parvos is, ami halálos! Még ma vidd el állatorvoshoz!
2017. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló a kutyám emberi években számolva 6éves elfogjuk vinni még ma orvoshoz még ha nem komoly betegség akkor is legalabb tudom hogy mindent megtettünk.
2017. ápr. 12. 03:00
 7/7 anonim ***** válasza:
A véres hasmenés komoly dolog, ilyenkor sürgős az állatorvos.
2017. ápr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!