Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbefogadtam egy fél éves...

Örökbefogadtam egy fél éves kiskutyát. Melyek a legegészségesebb tápok és hol lehet beszerezni őket?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, de szívesen vásárolok be Budapesten, a lényeg, hogy megbízható ételt szeretnék vásárolni neki, úgy hallottam a Pedigree, meg a hasonló élelmiszerboltokban kapható tápok nem túl egészségesek.

2017. márc. 14. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Pedigree és társaiban semmi tápanyag nincs. Nem érdemes megvenni.

Én a Petissimóról szoktam rendelni (nem tudom szállítanak-e vidékre). A Happy Dog szárazeledelt nagyon szeretik. Lényegében mindegy milyen, csak prémium táp legyen. Azt úgyis látni fogod, ha szereti, és beválik.

2017. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Én Brit Premiummal etetek, kb 500 Ft/kg, ha kimérve veszed, de nagy zsák rendelése esetén jóval olcsóbbra jön ki.
2017. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnéztem és szállítanak vidékre, úgyhogy rendeltem is mindegyikből amit ajánlottatok. :) Aztán meglátjuk, hogy ízlenek neki. :)
2017. márc. 14. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Én ezt ajánlom, egy kész csoda, szerintem magasan viszi a pálmát. 65% minőségi husit tartalmaz, az Orijent is megüti szerintem.

[link]

2017. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!