Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a fajta kutya, amit...

Melyik az a fajta kutya, amit soha nem tartanál?

Figyelt kérdés
Ok, minden kutya szerethető stb, de de biztos van olyan ami neked tuti nem kellene!
2017. márc. 13. 07:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%

Pitbull, bulldog, amstaff és társai. Nekem az aranyos, szeretgetnivaló kutyák tetszenek(máltai selyemtől kezdve a kis olasz agáron át a shetlandi juhászig minden), de az ilyen harcikutya jellegűek nagyon nem az eseteim.

20L

2017. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
13%
Pitbull,utálom őket
2017. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
chivava és méretbeli társai
2017. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%
igazabol barmilyen kutyat el tudnek fogadni, ha kolyokkent kerulne hozzam, de biztosan nem valasztanek pitbullt, kuvaszt, rottweilert, kaukazusit, argentin dogot, es egyeb agressziv, instabil, veszelyes fajtat.
2017. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Alain Delon ***** válasza:
82%
Én sem tartanám ezeket a kis görcsöket. A tacskó az alsó mérethatár, amit tartanék. Afelett lényegében bármit. De ugye ezt meghatározzák a körülmények is.
2017. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Bármely olyan fajta, amire azt mondják, hogy kemény, határozott gazdát igényel. Mert én nem vagyok olyan és ez így mindenkinek rossz lenne. Nekem együttműködő kutya kell.
2017. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Társasági kutyák közül illetve a molosszerek és masztiffok közül egyiket sem. Illetve egyik brachycephalic csoportba tartozó kutyát sem.
2017. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Kínai mesztelen kutya, pekingi palotapincsi, bulldogok, mopsz meg az ilyen nagyon nyomott orúak. Persze, ha valamilyen okból ilyen kutya kerülne hozzám, ugyanúgy szeretném, csak szerencsétlenekre rossz rá nézni számomra, hogy nem kapnak normáliasan levegőt, gondolok itt főleg a mopszokra, meg bulldogokra.
2017. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Mopsz, bulldog, csivava, bichonok, yorkshire terrier.

A pitbull, staffi kifejezetten szeretgethető kutyák egyébként, nem tudom, az egyik hozzászóló miből gondolja az ellenkezőjét. Imádják a gazdit, de úgy általában az embereket is, szeretnek bújni, szeretik a simogatást.

2017. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
Bolognese, csivava.
2017. márc. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!