Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 5 éves border collie...

Egy 5 éves border collie mellé lehetséges egy csehszlovák farkaskutya?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
hülye vagy b@zmeg elvisz az ÁVH
2010. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
neked amúgy mi bajod van? Nem tudsz értelmes választ adni?
2010. máj. 10. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég necces, bár nekem is ez a 2 álom kutyám, de a csehszlovák nagyon nehéz esett, én mindenképpen egyeztetnék egy kiképzővel és tenyésztővel de semmi sem lehetetlen. A border végtelenül barátságos és ha a farkast pici korától hozzászoktatód, és kemény kézzel neveled akkor menni fog...
2010. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából rengeteg időt áldozok a kutyámra. Szerintem nem lenne velük semmi gond, de azért kíváncsi vagyok más véleményére is.
2010. máj. 10. 20:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlanám. Az egy dolog, hogy eza fajta napi 14 órás felügyeletet kíván olyan szempontból, hogy csak egy emberhez kötődik igazán és nagyon belebetegszik, ha magára van hagyva. Azonkívül eszméletlen mennyiségű mozgásra van szüksége!! Nem 2-3 órás kis sétákra az erdőben.

A másik kutyád miatt szintén nem ajánlom ez a fajta kifejezetten ingerlékeny más kutyákkal, jóformán csak a saját fajtatársaikat tűrik meg. Magyarországon jelenleg ha jól tudom csak egy bejegyzett kennel létezik és nagyon megválogatják, hogy kinek adják ki a kölyköket.

2010. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jav: napi 24 órás felügyeletet
2010. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

értem. akkor inkább lemondok róla. azt semmiképpen nem akarom hogy rosszul érezze magát nálam :)

köszönöm a válaszokat

2010. máj. 10. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem mondanám ezt!Szerintem pedig annyira nem lehetetlen.Minden a nevelésen függ!A csehfarkasnak és a bordernek is nagy a mozgás igénye.És ha a farkas hozzá van szokatva a társához akkor semmi baj sem lenne.De ha tényleg sok időt töltesz a kutyáiddal el is járhatsz vele kutyasuliba és megtanul viselkedni.

Szerintem nem rossz ötlet!Amúgy nekem is ez a két kutyus a gyengém!

2010. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. szept. 7. 17:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted a BC.dat akkor nem veszel mellé farkast...
2010. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!