ha a kutya csak arra kell hogy inkább azt tépje szét a medve akkor ne legyen kutyád...
2017. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
13/22 A kérdező kommentje:
nem arra kell és köszönöm a válaszokat
2017. márc. 5. 18:57
14/22 anonim válasza:
A helyesírásodon kéne gyúrmázni, nem a karodon.
2017. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
15/22 anonim válasza:
Szerintem keress egyet a menhelyen, ott mondhatod hogy milyet szeretnél és adnak olyat ami neked jó. Ott már tudják, hogy nem gyáva a kutya vagy mekkorára nő érted. Ha veszel egyet még kicsit, ki tudja milyen lesz. Menj be menhelyre, ott majd segítenek! :)
2017. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
16/22 anonim válasza:
#8
Te teljesen hülye vagy? Fogalmam sincs hol lakik a kérdező (gondolom Erdély/Felvídék) de medvét engedély nélkül nem lehet lőni még vadásznak se. Arról nem is beszélve, hogy annál patkányabb dolog nincs is, hogy megsebesíted a vadat, jelen esetben a te légpuskás javaslatoddal és napokig hagyod szenvedni. Még úgy is, hogy a légpuskák többsége nem alkalmas egy medve elejtésére, de van olyan ami komolyabban meg tudja sebesíteni ami késöbbiekben halált is okozhat. Rád kéne lőne velük nem medvékre.
Kérdező:
Rókát bármilyen kutya elijeszti, farkasok ellen többnyire mindegy milyen kutyád van, ha akarják ígyis úgyis megeszik, már csak a létszámfölény miatt.(Mert ugye falkában vadásznak.)
A Kaukázusit régen medve vadászatra tenyésztették ki, most már azért távol áll tőlük de ha megfelelően van nevelve kétlem, hogy megijedne. Ha nem vagy jártas a fajtában akkor olvasgass utána, érdeklődj tenyésztőknél mert nem az a kimondottan egyszerű kutya.
2017. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
17/22 anonim válasza:
Akita. Bármilyen hihetetlen, de jóval kisebb termetű shiba is nekimegy a medvének.
2017. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
18/22 anonim válasza:
#17 te beteg vagy... majd pont az akita rohangál a bicó után mint egy idióta... felejtsd el. még shiba sem. főleg egy ilyen szellemileg elmaradottnak nem valóak ezek a fajták.
2017. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
19/22 anonim válasza:
Anyád a beteg. És igen, láttam már ilyen fajtákat gazda / bicó mellett futni. Minden csak nevelés kérdése. A tacskóra is hányan mondták, hogy nem való 1. kutyának, nehéz bírni vele. Nekünk az volt az 1. és bírtunk vele. Szellemi fogyatékos kérdezőt nem látok, viszont sok bunkó s*ggf*j*t igen. Tipikus magyarországi magyar mentalitás.
2017. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
20/22 anonim válasza:
még jó hogy nem magyarországi magyar vagyok és akitám van :)))
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!