Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám lábán fekély van mit...

Kutyám lábán fekély van mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éves múlt a dobermannom nemrégiben azt mondták leállt a veséje napjai vannak hát ennek fél éve 1-2hónapra rá meggyogyult és érdekes módon újra indult tehát ennyi az orvosról :) de viszont azóta van egy elég csúnya fekély a lábán és sehogysem tudjuk begyogyitani mert folyamatosan mikor lekezelem és bekötöm egy órán belül lerángatja és elszoritja a lábát és persze még véresebb lesz a seb és sajnos nem csak nyalogatja hanem néha rágja is. Már semmi ötletem nincs rengeteg mindent kiprobáltam de esetleg nincs valakinek ötlete vagy tanácsa, hogy mió lehetne csinálni vele? Nem fiatal gyengék a lábai is már ezér féltem már nagyon hogy felállni se bir majd :( válaszokat elöre köszönöm !
2017. febr. 26. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Gallér rá, amíg teljesen be nem gyógyul a seb.
2017. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyél gallért rá, akkor nem tudja rágni a lábát. S vidd orvoshoz, mert a "gyenge a lába" ízületi gyulladást is jelezhet egy ennyi idős nagytestű kutyánál, amit gyógyszerezni kell. Ugyanis komoly fájdalmakkal jár. S egyben a doki tud gyógyszert is adni kutya sebére. Ne hagyd szenvedni!
2017. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!