Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaphat-e védőoltást a kutyám,...

Kaphat-e védőoltást a kutyám, ha vemhes?

Figyelt kérdés
Most vannak a kötelező oltások, de az Én kutyusom kiszökött a múltkor és úgy látom nemsokára meglesznek a kölykök. Nem merem elvinni most oltatni. Ezt az oltást később is megkaphatja, mert minden évben ilyenkor szokta kapni.?
2017. febr. 26. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%

Még most ivartalanítani kellene, ha már nem figyeltél rá, nagy felelőtlenség lenne hagyni egy újabb felesleges almot megszületni...

Egyébként meg kérdezd az orvost az oltásról.

2017. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom már mindnek van gazdája és a többit megtartjátok, még véletlenül sem fog egyik se menhelyre kerülni. Ezen kívül pedig rendelkezel a megfelelő ismeretekkel, hogy minden reneben menjen és egészséges kicsik szülessenek. Persze az orvossal is megbeszéltél mindent, szülés után jön megvizsgálni őket stb.



Nem értem, hogy ha már annyit nem voltál képes az orvostól megkérdezni, hogy így lehet-e oltani akkor mégis hogy lennél elég felelősségteljes ahoz, hogy a kutyád szüljön. Mert ugye szülés után az orvosnak meg kell vizsgálnia, de még elötte is illene. Arról nem is beszélve, hogy meg kéne beszélni vele hogy ha bármi komplikáció van tudod hívni és azonnal jön.

Remélem látod, hogy mennyire alkalmatlan lennél egy új alom kutyát lehozni.. még nincs késő ivartalanítani.

2017. febr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Vemhes kutyát nem oltatunk. Majd megkapja később.
2017. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első két válaszoló, köszi a kioktatást, de nem ezt kérdeztem.
2017. febr. 26. 14:33
 5/15 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak köszönöm a választ.
2017. febr. 26. 14:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Ja igen, és menhelyről fogadtam örökbe, miért is adnám oda a kölyköket. Nem tudtok semmit csak rögtön vádaskodni, az egyszerű válasz helyett, ez szegénységi bizonyítvány!
2017. febr. 26. 14:38
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Amugy kajak szarra rohogom magam mikor irja a kis gazdi hogy mindnek van gazdija vagy pedig megtartjuk mindet😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ami utanna van az tenyleg szomoru

Gratulalok

2017. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

Vemhesen nem szabad beoltatni! És ezt sajnos nem minden állatorvos veszi figyelembe. :(


(Nagyszüleim vemhes szuka kutyáját beoltotta az orvos veszettség ellen, és a kiskutyák veszetten jöttek világra.)

2017. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

ma 15:29

Gondolom, azok a kiskutyák bekerültek a világ 7 csodája közé 8.-nak.

2017. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:18

nem értem minek kell gúnyolódni

én ugyan nem láttam az esetet, de

Annyira azért nem lehetett vicces, tekintve, hogy az összes kölyköt lelőtték emiatt.

2017. febr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!