Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó név? (Részletesen lent)

Ez jó név? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

Van 1 kutyám (Golden Retriever) ami igazából a testvéremmel közös, de rá hallgat legjobban, őt tekinti a gazdájának. A 18. életévét betöltve belecsöppent a nagybetűs életbe és elment külföldre a barátjával dolgozni (lány) Na de nem is ez a lényeg.

Úgy gondoltuk jó lenne még egy kutya. Már meg van hogy kivel pároztatják a mi kan kutyánkat meg minden. A szomszédban van egy szuka Golden és vele valószínűleg a hétvégén hogy nyári kutyák lehessenek. Már meg van beszélve mindenkivel minden, rég.

A kutyus nevénél vagyok elakadva. Kan kutyát szeretnék, mert ha lány azt még ki is kell ivartalanítani, úgy döntöttem legyen fiú.

A Hope kutyanév nekem nagyon tetszett. Jelentése Remény úgyhogy minden szempontból megfelelt. Ezt adtam volna de apukám ellenezte. Minden kofgást kitalált hogy ne lehessen ez a név. Nem mintha tudott volna jobbat. Aztán idővel azt is kitalálta, hogyha ezt a nevet akarom, nem lehet kutyám. Ezt már nagyon gyerekesnek tartottam, szerintem nem normális, lett egy kisebb vita belőle de végülis anyukámmal nekiálltunk meggyőzni és megoldódott. Elvégre az ÉN kutyám, én adom a nevet. De szerintetek illene rá ez a név? Nem vagyok biztos benne. Vagy esetleg valaki tudna valami ilyen angolos kutyanevet mondani ami illene a Goldenre? Gondolkodtam még a Cooper-en de..nem tudom.

Ötletek?

13/L


2017. febr. 6. 07:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nyilván jó a tanács. Köszönöm szépen. Valamennyire elmagyarázom a szülőknek. De péeles arra válaszoljatok amit kérdeztem. Ugyanis ODA VAN ÍRVA hogy ne OFFOLJ. :) Ha valaki nem látná.
2017. febr. 7. 09:23
 12/17 A kérdező kommentje:

Ha már ennyire be vagytok indulva csak mondom hogy ki vannak ivartalanítva, van törzskönyvük, semmi bajuk sincs, (orvos mondta hogy nem betegek, bele ne kössetek) és a miénk a kan kutya. A szomszédnak van szuka aki már nem egyszer pároztatott kutyákat. Mindig eladta megbízható vevőknek, ismerősöknek ajándékozta..whatever. Persze nem egyből csak 6-7 hét után amíg meg volt rengetek orvosi vizsgálat, oltások.

Szóval amíg szart nem tudtok az egészről ne pofázzatok bele ebbe a részébe amiről amúgy nem is kértem tanácsot. Thanks.

2017. febr. 7. 09:32
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
13 éves létedre igen nagy a szád. Vegyél vissza egy kicsit, fogalmad nincs a témáról, nem vagy hajlandó utánaolvasni sem, csak mondod a magadét. Mi takar, hogy kutyaszakértők? Vagy csak ezt mondták, hogy ők azok, te meg elhitted? Kennelnevet írjál, akkor majd elhiszem, hogy tenyésztők és értenek hozzá.
2017. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
6-7 hét után? Na ebből látszik hogy szaporító, tenyésztő nem ad el 8 hetesnél fiatalabb kutyát. Ennyit a nagy "kutyaszakértő" haverodról.
2017. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

" ki vannak ivartalanítva" és hogy akarod pároztatni az ivartalanított kutyákat, okoska?

No innen is látszik a szakértelmed(:

2017. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a szakértő okoska(:

Nekem nincs közöm ehhez, a szülők intézik. Ők mondták és gondolom hogy nem csak úgy. Nahh ennyi elég volt belőletek,pá

2017. febr. 7. 14:53
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazi idióták
2017. febr. 7. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!