Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez most micsoda?

Ez most micsoda?

Figyelt kérdés
Több mint fél éves kan amstaffommal sétáltam ma,amikor elkezdett nagyon lassan menni és köhögésre emlékeztető hangokat adni. Félrementem vele az útról,ott még köhögött majd szabályosan kidőlt a hóban és elkezdett rúgdolózni a lábával. Nagyon megijedtem így csak annyit tudtam tenni hogy a hasát és az oldalát veregettem. Kb 5 mp múlva felkelt,megrázta magát és ugyanúgy sétált tovább. Ez mi lehetett?
2017. jan. 25. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el inkább orvoshoz.A szívférgesség tünetei a köhögés és a gyengeség,a rugdalózás epilepsziás rohamra is utalhat.Nem értek hozzá,és gondolom te sem,ezért van az állatorvos,kérdezd őt.
2017. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én epilepsziára gyanakszom,de majd az orvos megmondja
2017. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el orvoshoz, ha lehet, egy felszerelt klinikára, ahol alaposan ki tudják vizsgálni. Nekem is epilepszia-gyanús, de csak orvos fog tudni neked pontosat mondani.
2017. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb vigyétek el dokihoz, bármi baja lehet, majd megmondja mi a baj és kezeli rá. Attól még hogy felkelt és minden rendben volt az eset után, egy percig se gondold, hogy nincs baja.
2017. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is epilepsziára tippelek! Orvoshoz vidd el!
2017. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán fel sem merült benned, hogy elvidd az állatorvoshoz?
2017. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,mielőbb elviszem. Utolsónak: nyilván felmerült bennem,de mivel ez tegnap este 6 körül történt,így leghamarabb ma tudom elvinni..
2017. jan. 26. 07:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2017. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!