Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit gondol erről?

Ki mit gondol erről?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire jogos a PETA kiakadása, és mit gondoltok, miért nem akart vízbe menni a kutya?


[link]



2017. jan. 19. 14:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, én is így gondolom, ez a kérdés kicsit túl lett misztifikálva a PETA részéről, bár való igaz, hogy kényelmetlen helyzetbe hozták a kutyát.

Nekem az nem tetszett, hogy túl nagy volt a sodrás, azt szerintem lehetett volna csökkenteni, nem csodálom hogy a kutya ódzkodott belemenni. Én is gondoltam kutya-kutya dublőrre, nem tudom, miért nem vetették azt be, mondjuk nekem is herótom van attól hogy ha nézek egy filmet és tisztán látszik hogy egy állat szerepét több tölti be, ők valószínű törekedtek a hitelességre.

Ezt az egészet viszont tényleg nem kellett volna ilyen nagy dobra verni, pláne hogy a filmnek abszolút pozitív mondanivalója van, tehát nem rosszat akartak ők ezzel.

Még egyszer köszi a véleményeket!

2017. jan. 20. 17:22
 12/12 anonim ***** válasza:
persze, de németjuhászból azért elég könnyű 2-3 nagyon hasonló kutyát találni, amit azért egy laikus nem vesz észre meg nem is figyel. Elég ha a feján a maszk kb ugyanúgy fut+ a színek aránya és a fejforma hasonló.
2017. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!