Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit fizetnétek a szomszédn...

Mennyit fizetnétek a szomszédnak, hogy ki-be zárja a kenelbe a kutyákat és megetesse egyszer egy nap,2,5-3 héten át?

Figyelt kérdés

Reggel munka előtt kiengedi, munka után bezárja, megeteti. Tehát napi 5-10 perc.

Szerintetek?

Ő azt mondja semmi, hozzak neki egy hűtőmágnest. Mennyi reális? 5-10 ezer?



2017. jan. 12. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én szomszédom nem fogadna el ezért pénzt, és én sem tőle fordított esetben.

Egy ajándékcsomag jó ötlet valóban.

2017. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
jajj istenem az a válaszoló biztos qwa jók áll anyagilag, aki 2,5-3 hétre ki tudja fizetni a kutyapanziót 2 (feltételezem nem törpe méretű kutyára). Hidd el nem fognak belerokkanni, ha hazamegy a gazdi (nagyon boldogok lesznek) folytatódik a foglalkozás. A szomszédtól nagyon rendes, hogy ellátja őket. Szerintem ne pénzt adj, azt úgyse fogadná el Vigyél neki hűtőmágnest, ahogy kérte (ha utazunk mi is mindenkinek azt hozunk)+ helyi jellegzetességek, akár alkohol, akár édesség, bármi.
2017. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, nálunk erre az egyetlen elfogadható válasz az, hogy "Próbáld csak meg kifizetni, legközelebb biztos nem vigyázunk Buksikára / Cirmikére / Ficánkára!"

Nem szeretjük, ha bárki fizetni akar ilyenért, mert alapvetően akire rá merjük bízni a házi állatainkat, azzal amúgy is ott segítjük egymást, ahol tudjuk és valamikor úgyis viszonozzuk a szívességet. Ha nem állatpátyolgatással, akkor valami mással (rózsametszés, friss zöldségek, főzés, ha tudom, hogy éppen meghalni sincs idejük stb.)


Ha mindenképp akarsz neki(k) adni valamit, akkor a az ajándékcsomag a megoldás, de azt sem kell eltúlozni.

2017. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!