Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit fizetnétek a szomszédn...

Mennyit fizetnétek a szomszédnak, hogy ki-be zárja a kenelbe a kutyákat és megetesse egyszer egy nap,2,5-3 héten át?

Figyelt kérdés

Reggel munka előtt kiengedi, munka után bezárja, megeteti. Tehát napi 5-10 perc.

Szerintetek?

Ő azt mondja semmi, hozzak neki egy hűtőmágnest. Mennyi reális? 5-10 ezer?



2017. jan. 12. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát..Én a helyedben hoznék onnan különlegességet, ahova megyek egy csomagban, olyan 5 ezer forint értékben (pl csoki ilyenek,plusz hűtőmágnes :) ) és egy borítékba mellé raknék még egy ötezrest.
2017. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 piriiiii ***** válasza:
100%

Micsoda? 5-10 ezer??

Ezt én is megtenném ingyen a szomszédnak. A kutya miatt. Meg mert nem vagyok ennyire anyagias.

Szerintem fogadd el, ha azt mondja, semmit ne fizess, adj neki egy hűtőmágnest. Ez egy kedves, jószádékú ember, becsüld meg.

2017. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vele beszéld meg, de ahogy látom monda neked, hogy semmit nem kér, de ha úgy érzed akkor szerintem ne pénzt adj neki, hanem amit szeret pl. Bonbon, süti, stb.aminek örülne.
2017. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Egy hutomagnes ezert boven eleg. Ha harom hetig napi 10 percet foglalkozik veluk, az osszesen 3,5 ora. Ennyiert kicsit tulzas kifizetni 5-10 ezer forintot. Legkozelebb majd te teszel neki szivesseget es egalban lesztek.
2017. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiii ***** válasza:
100%
Mondjuk sütnék neki valami finom sütit, vagy adnék egy tábla csokoládét, esetleg valami alkoholt, ha szereti. Nem hinném, hogy ezt ennyire túl kellene spilázni.
2017. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem nagy dolog. Sütnék neki valamit és hozzá csapnék egy-két ezret. És kifejezném a hálámat.


De csak akkor ha tényleg nagyon jóban vagyunk :)

2017. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Szóval 2.5-3 hétre magára hagyod a kutyáidat, úgy hogy az összes inger ami érni fogja az hogy a szomszéd kiengedi őket, enni kapnak és utána visszazárja?

Kíváncsi lennék, hogy te mennyire viselnéd el ha be lennél zárva egy szobába, napi kétszer kapsz enni és kimehetsz egy folyósóra, ahová szintén bevagy zárva.


Létezik kutypanzió, ahol nem unja halálra magát 3 hétig. Nem gondolod, hogy mégis jobb lenne a kutyáidnak ha más kutyákkal játszatnának és foglalkoznának velük minden na, nem csak akkor 2-2 percre amikor megetetik őket?

2017. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt az 5-10 ezer forintot mindenképpen odaadnám neki-természetesen majd csak ha hazajöttél. Illetve hoznék neki valami finomságot is.

Valóban nem nagy dolog az a 15 perc naponta, de azzal, hogy ráhagyod a kutyákat, a felelősséget is a nyakába teszed. Remélhetőleg minden rendben lesz, de ha valami baja van valamelyik kutyának, neki kell intézni az orvost stb.

Szerintem nagyon kedves tőle, hogy elvállalta.

Ha nem fogadja el a pénzt (lehet, hogy nem fogja, ha baráti a viszony), akkor jössz neki egy szívességgel :)

2017. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na egy csomagösszeállítás jó ötlet :)

Köszönöm :)

2017. jan. 12. 19:10
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég valami ajándék, pl csoki. Én is ingyen megcsinálnám a szomszédnak, még örülnék is, hogy kutyázhatok kicsit, mert nekem nincs kutyám :)
2017. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!