Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok mudival?

Tapasztalatok mudival?

Figyelt kérdés
Persze utána olvastam de a személyes tapasztalatok is érdekelnek.

2016. okt. 3. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én abszolút mudirajongó vagyok, de mégis mit tudna kezdeni egy 10-15 kilós kutya, ha valaki komolyan be akar törni?
2016. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Harapni biztos tud... nyilván nem szenved komoly sérülést az illető, de fájni attól még fájhat. :D
2016. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#9 csak érfeklődnék, hogy ez a majdnem húsz kutya hány év alatt jött össze? 9 mudi? Darabonként kb.16 évet élnek. Vagy kutyagyűjteményed van, vagy közel 200 éves lehetsz. Vagy hamar elhasználódnak nálad a kutyák. Nem piszkálódom, csak nem tudom elképzelni, hogy valakinek hogy lehet ennyi kutyája.

Hogy házőrző, vagy sem?

Egy ismerősnél voltunk, akinek ahogy megálltunk a kapuja előtt, valahonnan előkerült a két fekete mudi. Rendkívül mérgesek voltak, nem szívesen mentem volna be azon a kapun. A csengőt nem kellett használnunk :)

Ha valaki nagyon elszánt, simán bemegy egy filától, vagy egy komondortól is. De egy alkalom szülte tolvaj szerintem nem örülne a mudinak sem.

2016. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Tanyán voltak a kutyák, ahol húshibrid csirke,pulyka,kacsa, limuzin szarvasmarha és birka volt. Nem egyesével voltak a kutyák, hanem volt amikor 11 volt egyszerre. Engem harapott már meg jó pár kutya, és itt vagyok komolyabb probléma nélkül, de azok 35-60 kilós egyedek voltak, nem 10. Most nem teszetosza kisfiúról beszélek, hanem felnőtt ember véletlenül ráesik a mudira, összetörik. Ha meg a mudi ráfog egy felnőtt emberre, mivel nem tud még az alkaromra sem rendesen ráfogni nem okozz komolyabb sérülést. Nyírj meg egy mudit és látni fogod,hogy milyen gizda kutya a magasságához képest, nem sok erőt képvisel. A személyisége sem olyan,hogy ő minden áron megállítson egy embert.
2016. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem, köszönöm a választ :)

A mi mudijaink szoktak úszni, szóval tudom milyen kis szikárak. Nyilván könnyebb elbánni egy mudival, mint egy 60 kilós kutyával. A tanyán mondjuk nem mindegy, hogy mekkora testű a kutya. Nálunk viszont ha megáll a kapu előtt valaki, olyan hiszti van, hogy ha mi nem vagyunk otthon, kinéz az összes szomszéd.

Ja, igen. Nekünk úgy lett mudink, hogy az előző hozzászólásban említett ismerősünk két kutyáját látva tudtam, hogy nekem is ez kell :)

2016. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!