Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó megfelel kezdő kutyának?

Tacskó megfelel kezdő kutyának?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első kutyám. Lusta, kevés mozgásigényű kutyára vágyom, aki élvezi, ha simogatják.

2016. jún. 16. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A tacskó munkavizsgára kötelezett fajta. Vérbeli vadászkutya, nem lusta játékkutya.
2016. júl. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Ha tényleg lusta kutyára vágysz akkor lehet hogy először egy Palota Pincsivel kéne kezdened.
2016. júl. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tacskóm van. Makacs, önfejű. A mozgás igénye azért nem kielégíthetetlen. Van jobb választás első kutyának, de azért a tacskó nem egy malinois :) lehet velük boldogulni.
2016. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is tacskom van es nagyon szeretem, mert okos kutya, de viszont nagyon nem lusta es mondjuk az enyem egyfolytaban rohangal, de amugy nagyon nagyon szeretem
2016. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez függ egyébként a hormontól is, a kutya egyéniségétől, a gazda egyéniségétől és tapasztalattól. Pl szomszéd lány 8eves korától menhelyre járt, 15évesen kapott egy kaukázusit (!!!!) és boldogan élnek, hordja mindenhova... emellett én labradorral kezdtem, amit itt annyira ajánlanak, és az első pár év kínszenvedés volt. Azóta már csillapodott,8éves, befogadtam mellé még valamilyen fekete macit, berni vagy újfundlandi keverék lehet... most elvagyok.

Sok mindentől függ, de egyébként tényleg makacs és pörgős..

Mopsz esetleg? Ők viszonylag nyugisabbak, de egyébként én azt tapasztaltam, hogy a kisebb termetűek pörgősebbek, a nagyok meg nyugisak :)

2016. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem tacskóm van! Nem lusta és mozgás igénye is van! Naponta max. 2x ehet akkor is csak 1dg-ot. Szereti ha simogasuk de néha már unja. De ha tacsit akarsz így is akkor írj rám vagy ha nem is tacsit de szeretnél kutyát tudok ajánlani privibe!
2016. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!