Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez az electro-akus...

Pein95 kérdése:

Szerintetek ez az electro-akusztikus gitár kezdő gitárosnak megfelel? "Squier SA-105CE"

Figyelt kérdés

Azért gondoltam erre, mert elektro akusztikus gitárt szeretnék vásárolni mivel egyik ismerősöm nekem adta az erősítőjét.

Eddig klasszikus gitárom volt, viszonylag tudok is gitározni, ezért szeretnék venni most egy akusztikusat. Gondolkodtam még a Fender CD60 CE-ben de számomra az 70 ezer forintért nagyon drága és nem szeretnék jelenleg 45-50 ezer forintnál többet költeni rá.


Akinek van ilyen gitárja az mondana róla véleményt, vagy a többiek tanácsot?



2016. jan. 18. 14:02
 1/3 anonim válasza:
milyen erősítő-ről lenne szó? mert elektroakusztikus gitárhoz csak akusztikus erősítő jó, de amúgy a Stagg jó márka nekem az van és nagyon jó hangja van, nézz szét azok között is. de válaszolva a kérdésedre elég jó gitár.
2016. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fender acoustasonic 15 az erősítőm.

Szóval akkor szerinted egy kezdő-haladó szintre ez a Squier gitár megfelelő?

2016. jan. 18. 17:45
 3/3 anonim válasza:
Ez a Squier tökéletes kezdésre, az erősítő pedig nagyon jó. Jó lesz kezdésre mindkettő!.
2016. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!