Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen közepes vagy nagytestű...

Milyen közepes vagy nagytestű kutyát tudtok ajánlani lakásba?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék amelyik ragaszkodó, hűséges, kedves, bújós. Már volt egy juhászkutyám, imádtam de ő olyan magánakvaló, nem igényelte annyira a simogatást, meg a közelségemet.
2016. jún. 5. 22:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszélt vadászkutyáról? Vegyünk egy 90 kilós masztiffot. Annak a maga lustaságával nem mindegy hol alszik napi 20 órát?
2016. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Egy hatalmas város mióta ingerszegény???? Mert egy nem tom hány négyzetméteres zárt kert az nem ingerszegény,mi??Majdnem minden nap máshova vittem, jártunk erdőben, tavakhoz, jártunk úszni, kutyasuliba, agilityzni, kutyafuttatókba, bicikliztünk, görkorcsolyáztunk és nem egyszer egy héten hanem majdnem minden nap, plusz 3x egy héten vittem terelni....ugye nem kell folytatnom, ja és panel kutya volt,nem rombolt, nem pörgött, nem ugatott, nem ötjöngött. Na most hasonlítsuk ezt össze azokkal a kutyákkal akik olyan baromi jól érzik magukat az "ingergazdag" zárt kertben,hogy egy leeső falevérre is rátámadna.
2016. jún. 6. 20:18
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

20-as tokeletesen igazad van es biztos voltam benne,hogy le leszel pontozva:)

Folosleges ezekkel vitatkozni mert nem fogjak fol... "Nagy varos..."

"Kutyafuttato" napi 3-4 ora seta(porazon!!!),foglalkozas(bohocot csinalunk a kutyabol) es persze panellakas ez a kutyaknak a legtermeszetesebb a vilagon. A mi kutyaink akik orzik a teruletuket,szabadon szaladgalnak majdnem egy hektarnyi udvaron,az erdoben koszalunk veluk,mas kutyakkal szaladgalnak a mezon(kozben "megvivjak" a harcot es egymas kozt eldontik a falkasorrendet) azok nem is kutyak es nem is "boldogok"

Meg annyit sem tudsz,hogy a farkas is pannelben lakott?

A vegen meg neked is megmondjak,hogy nem ertessz a kutyakhoz:))))

Rolam mar elkonyveltek bizonyos "szakertok"

2016. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nálad biztos tényleg boldogok a kutyák, de valjuk be, nagyon kevés ember foglalkozik a kinti kutyáikkal, mert hogy ott a telek és kész. És nem tudom hogy végigolvastad e amiket írtam, bár ezek szerint nem....hülyeségeket soha nem tanítottam neki, nem csináltam bohócot, kutyafuttatóban kb egy héten egyszer voltunk egy órát, ha nem volt időm többre és mivel ember vagyok ritkán előgordult ilyen. Ja és póráz nélkül sétáltunk. Nem kellene így leírni a panelos kutyatartókat, én mindent megtettem a kutyámért és sok más kutyás ismerősöm is így van, szóval ez rohadtul bánt, és soha nem szóltam le azokat akik rendesen foglalkoztak a kerti kutyáikkal, de most őszintén, nagyon kevés az ilyen ember aki ennyit foglalkozik a kinti kutyusokkal.
2016. jún. 6. 20:51
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo ne haragudj tenyleg nem szemelyes volt es tudom,hogy vannak kivetelek. Ha te is az vagy,es ugy latom igen akkor elnezest kerek toled.

Amit mondtam az nagyon altalanos volt es aki nem ilyen az nem veszi magara de sajnos sok esetben olyan kutyakat tartanak panelba ami tenyleg nem oda valo es ugy tartjak,hogy az nem jo neki.

Persze be kell ismerni,hogy kertes hazban is vannak olyan "kutyatartok" akitol el kellene kobozni a kutyat. Amugy ami a kerdesedet es az en valaszomat illeti "Nagytestu kutyat lakasba nem" azt en tenyleg nagytestu kutyara ertettem. Ezt azert emelnem ki mert mar parszor megjartam,hogy ami szamomra nem nagytestu(nemetjuhasz,skotjuhasz,dobermann stb.) az masnal nagytestunek szamit,en nagytestut pl KAJ,Kangal,Bernadhegyi es tarsaikra ertem es remelem nem olyant szeretnel lakasba:)

2016. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszi semmi, tudom, panelos révén ismerek nahypn sok elviselhetetlen kutyát akiken csak a gazdájuk tesz túl, kerültük is a kiskutyákat. Az én kiskutyám olyan 22-25 kg volt, és 30-35kg-nál nehezebb kutyusra nem gondoltam. :D
2016. jún. 6. 21:14
 27/28 anonim ***** válasza:
75%

Valóban sok neveletlen kutya van, akik panelban élnek, de ennek is megvan az oka, és nem az, h lakásban vannak tartva, hanem az, hogy a gazdáig NEM foglalkoznak velük! Bármilyen hihetetlen, vannak kertben élő neveletlen kutyák is. Egy kutyát NEVELNI kell meg foglalkozni vele, nem az a lényeg, hogy a lakásban, vagy a kertben van-e tartva.

(de azért nyilván ne tartsunk bulldogot csak a kertben, meg kaukázusit a lakásban pl...)

2016. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
A környékünkön van egy német dog, egy bullmasztif meg egy berni pásztor is,mindjuk ezek már nekem is nagyok. :D
2016. jún. 7. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!