Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutya makacsság...

Hogy lehet egy kutya makacsságát megtörni?

Figyelt kérdés

Nagyon ritka esetekben makacs, de akkor rendíthetetlenül... Szerintem fél.

Biztosan van valamilyen elv erre. Se finom falat, se játék nem érdekli olyankor. Pedig nagyon kajaimádó , meg imádja a játékait ...


2016. febr. 5. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fél, az nem makacsság... Mitől fél? Milyen helyzetekben fordul ez elő?
2016. febr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elv? Legyél makacsabb nála.

De ha konkrét működő megoldást akarsz, akkor konkrét problémát mondj, és találd ki, hogy fél-e vagy engedetlenkedik, mert kicsit más a megoldás.

2016. febr. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az hogy engedelmetlen, mert mindent megcsinál amit kérek, de pl amitől fél ott lecövekel... 😐 és én azzal nem nagyon tudok mit csinálni. Pl vittük az orvoshoz és nem akart ráállni a mérlegre! Félt tőle, és húztuk a doktornővel ketten hogy rátudjuk tenni. De egyébként bementünk szépen pórázon a rendelőbe, semmi baj nem volt vele, szépen ült és várt. De mikor hívogattam egyszerűen lecövekelt, mellette volt a mérlegnek kb 1 méterrre! Monta a doktornő hogy rövidre vegyem a pórázt és úgy próbáljam, de mégjobban betojt... Teljesen összefeszítette magát igy h egy testrésze sem mozdult miközben húztam azt az 1 métert. A kocsiba beszálláskor szokott hasonlót csinálni.
2016. febr. 5. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A félelem oldása egy tök más dolog, érdemes lenne kiképzőtől segítséget kérni, meg elég könnyű elbaltázni.
2016. febr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen érdemes lenne az biztos 😊 nagyon ritka mikor ilyet csinál viszont akkor nagyon masszívan teszi... 😊
2016. febr. 5. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!