Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutyit...

Mennyibe kerül egy kutyit "levizsgáztatni" kutyaiskolába?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, de érdekel a dolog, szeretnék vele foglalkozni, de a kutyaiskolák honlapjain nincsen árak. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi ki, mit ,mennyiért csinált!

Ha van oktatói vélemény annak is nagyon örülnék... 😊


2016. febr. 4. 23:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vizsgát akarsz tenni? Van egy pár. Eleve sima engedelmes vizsgából is jópár variáció van, pl BH, k99, de azon kívül még rengeteg különböző sportból lehet vizsgázni jópár szinten.
2016. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Csak vizsgáztatni akarod, vagy képzésről beszélsz? És mire szeretnéd képeztetni/vizsgáztatni? És miféle kutyaiskolát néztél, ahol nincsenek árak? Minden épeszű helyen kiírják.
2016. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Szegedi vagyok, 2 tudok kutyaiskolát, az egyik helyen egyáltalán semmilyen ár nincs feltüntetve, a másikhelyen meg csak az alap program,nyilván amit sokan használnak. Kutya ovi, suli kezdőknek kb. Mindenhol telefonszám van... 😊 Köszi a választ. Mivel most kezdem el ezt az egészet szépen fokozatosan kell haladni. Fogalmam sincs melyik vizsga mit jelent. Gondolom valami alap vizsga kellene először is. 😊
2016. febr. 5. 09:19
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Először legyen annyi a célod, hogy a kutyád jól szocializált, engedelmes legyen. Ha ez megvan, akkor ráérsz még azon gondolkodni, hogy milyen vizsgát tegyél. Egyáltalán miért van szükséged vizsgára? Mutogatni a papírt, vagy van valami célod vele?
2016. febr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kicsit vissza vehetnél! Nem mutogatásból! Okoska! Nem is tudom hogy jutott eszedbe!? Komolyan veszem a kutyámat, a a tanítását is! Ha ez nem tetszik nem kell válaszolni ilyen egyszerű!

Egyébként megsúgom hogy komoly kutyám van, és nagyon engedelmes! És mivel látom hogy élvezi a tanítást, és meg is követeli... Miért ne járhatnánk kutyasuliba, vagy felkészítőre?! Ilyenek az emberek! Ha az ember nem foglalkozik a kutyájával akkor görény , ha meg foglalkozik akkor minek?! Meg amúgy is nem számonkérést kértem, hanem tanácsot! Ha ez valakinek nem egyértelmű!

Amúgy meg senkinek semmi köze ahhoz hogy mit akarok a papírral! Ha feldugom a seggembe ahhozsincs kőzöd, ha kihajítom a kukába ahhoz sincs közös! De ha netán eszedbe jutna hogy talán okos értelmes kutyám van és ezt netalán fejleszteni szeretném, és nem mutogatni a papírt, nem lennél ekkora marha! Kössz b***meg!

2016. febr. 5. 11:59
 6/22 A kérdező kommentje:

Jah és kihangsúlyozom, NEM kölyök a kutya! Szocializált! Te honnan tudod h nem az! Ha szocializálatlan engedelmetlen ,neveletlen kutya lenne nem akarnék egyből vizsgát tenni! Lehetne Ennyi eszed...

Egyébként ez a hobbym! Nem a papír érdekel! Hanem kíváncsi vagyok képesek vagyunk-e elérni egy bizonyos szintet! Ha a kutya is élvezi és én is , akkor még is milyen kifogásod van még ez ellen? Gondolom az első az alaszintű engedelmességi ...

2016. febr. 5. 12:05
 7/22 anonim ***** válasza:
Jesszus, vegyél vissza, nem akartalak bántani! Csak kicsit fura volt, hogy azt se tudod, mi fán terem a kutyasport, vagy hogy egyáltalán milyen vizsgák vannak, de azért nagyon vizsgázni akarsz. Kb mintha azt mondanád, hogy meg akarom írni a doktori disszertációmat, de fogalmam sincs, hogy a közel-keleti békefolyamatokról vagy az űrrepülésről írjak.
2016. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%

4#

Azért mert valaki esetleg nemtud valamit,vagy nemtudja a dolgok sorrendjét,nem kell rögtön okosabbnak tünni a másiknál!

Elvégre azért ír ide,hogy megtudjon valamit valamiről!

Szerinted azért van a papirra szüksège,hogy felragassza a homlokára,és úgy szaladgàljon Szegeden a kárász utcàn?!

De az is lehet hogy leakarta fénymásolni,és elakarta faxolni neked!


Tènyleg alacsony az a bizonyos kerítés!!

2016. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a megértést! Vannak még értelmesek! 😉 nem kell doktori cím sem ehhez a témához! 😁 Ne aggódj, a kérdésemre választ most sem kaptam! 😁 És szeretném a homlokomra ragaszta és elmenni hozzád kedves beszóló, hogy megmutassam! Csak most,csak neked ajánlat!
2016. febr. 5. 13:55
 10/22 A kérdező kommentje:
A legalapabb engedelmességi vizsga az ésszerű. Vagy nem? Nem jó a nagy falat, elég az egyszerűbbek kezdeni aztán fokozatosan felfele lépcsőzni... 😊
2016. febr. 5. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!