Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy törzskönyve...

Mennyibe kerül egy törzskönyves beagle kiskutya? (Tenyésztőtől)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok mindentől függ, de azért 100ezer Ft alatt kaphatok egy kölyköt hobbi célra? (Ivartalanítva lenne később.)

2016. jan. 1. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az sok mindentől függ, az a biztos ha megkérdezed.


Mondjuk nem értem, hogy az a 10-20 ezer forint "spórolás" miért olyan életbevágó, amikor 10-15 évre veszel magadnak egy társállatot... Manapság 2 db nadrág kerül ennyibe...

2016. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyival nem kapsz 100 alatt, hogy számítson. Ha 80at össze tudsz szedni, akkor 100-120-at is, maximum tovább tart. Félrerakod azt az összeget, amit a kutya tartására szánnál, és meglesz az ára hamar.
2016. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 I.Vanda ***** válasza:

Szerintem kaphatsz.

ismerősömék törzskönyves kiskutyát tenyésztőtől 60 ezerét vettek még pár éve...de váltó hogy ki mennyiért adja.

Kérdezz körbe több tenyésztőt beszélgess velük nézd meg hogy tartják a kutyusokat.Lehet jobb megvenni egy kutyust drágábban egy szimpatikusabb helyről mint olcsón olyan helyről ahol alig foglalkoznak a picikkel :)

2016. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokkal alatt nem hiszem, de legbiztosabb, ha a tenyésztőknél érdeklődsz.
2016. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Azt olvastam, hogy legtöbb kutyafajta kijön 100ezer alatt, csak kevés fajta kerül többe.

2016. jan. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!