Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám válogatos mit tehetné...

A kutyám válogatos mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egye azt amit szeret. Mindenkinek más az izlése. Te se örülnél, ha olyat kéne enned, amit utálsz.
2008. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Esetleg fokozatosan ismertess meg vele különböző ételeket, de e mellett adj neki a kedvenceiből is. Például az én kutyám elég fura alkat... ő kiharcolja magának a sárgarépát. Egyszer megkóstolta, azóta imádja. De óvatosan szabad csak etetnem vele, mert a kutyák nehezen emésztik a zöldségekben/növényekben levő rostokat.
2008. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hiába szereti a gyerekem a csokit nem ehet csak azt!Nálunk az a szabály általában hogy amig valami vana tányéron nem kap mást , (persze kompromisszumok vannak , "ha még eszel egy falatot akorr kapsz mást...") de a kutyával nem beszélgetek hanem nem adok neki mást , sőt elveszem a tálját , hogy ne legyen elötte .Ki kell kisérletezni , hogy mennyi az a kaja amit egyszerre megeszik és annyit adni neki,ha többet kap nem eszi már meg szivesen ...érdemes heti egy koplalónapot tartani a kutyusnak . Minden jót !
2008. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem fontos hogy meg figyeld mért válogat kutyád.

Lehet hogy csak egy bizonyos tápot nem hajlandó megenni mert

a minösége olyanyira pocsék de az is lehet hogy egyszerüen nem éhes !

Ha nem vagyunk éhesek kimondotan mi sem eszünk túl sokat.

Napi hányszor eteted a kutyát??

2008. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Elég ha napi egy alkalomal eteted a kutyát.!
2008. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A korától is függ, hogy hányszor etetheti a kutyát. Mi a felnőtt kutyákat is kétszer etetjük és semmi bajuk sem volt. De az "éheztetés" nem a legjobb módszer. Mint mondtam; szerintem- fokozatosan szoktasd át más ételekre is. Eltiltani úgysem tudod a kedvencétől, de mást megszeretettni igen. Keverd össze a kétféle ételeket és észre se fogja venni a kutyád, hogy nemcsak azt ette, amit akart.
2008. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!! Kétszer etetem a kutyust. 9 hónapos és egykis csintér képes napokig koplalni. Már próbáltuk összekeverni de kiválogatja a csontot és azt eszi a többit ott hagyja.SEGITSÉG!!!!!!!!!!
2008. aug. 29. 08:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is 9 hónapos kutyának nem adunk csontot. Felnőttnek se nagyon, de fiatalnak főleg nem. Ez a "csont kell a kutyának" kb olyan népi tévhit, mint a "tejet a macskáknak". Mindkettő több bajt okozhat, mint amennyi haszna van.

Egyébként meg ha hagyjátok, hogy a kutya így irányítson akkor nagyon szívni fogtok vele. Ki kell próbálni több fajta tápot is, valamelyiket biztosan megeszi. Ha mégsem, akkor igenis éheztetni kell. Nyugi, simán kibírja pár napig, nem fog éhen halni, viszont így megtudja, hogy nem lesz az amit ő akar. Én is szívesen ennék minden nap csirkemellet, de nem tehetem meg, ő is szokja meg, hogy az van, nincs más. Időnként lehet neki ízletesebb házi koszttal keverni, akkor talán szívesebben megeszi.

2008. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a kutya válogatós, nincs mit tenni, ez van! Csak kísérletezés kérdése. Vagyis most arra gondolok, hogy mindenféle kaját kell neki adni, és amelyiket megeszi, olyat kell neki adni (vagyis legtöbbször olyat).
2008. aug. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15:07 ok hogy 9hós kutyának nem adunk csontot de ez baromság hogy árt a kutyának nagyanyáink idejében a kutyák igen sokáig éltek pedig nem voltak agyon ajnározva nem úgy mint a mai kutyák a megkímélt kutyák alig élik meg a 12 éves kort arról nem beszélve hogy mennyit kell állatorvoshoz hordani őket mert mindig van valami bajuk ...
2011. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!