Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám mindig megugatja a...

A kutyám mindig megugatja a szomszédott. Eröl hogy szoktathatnám le?

Figyelt kérdés
Keverék 9 hónapos. Ha a szomszéd kimegy a kertbe egyböl ugat és ez nekem kellemetlen rászoktam ütni az orrára de nem hallgat el. Amugy mindent tud csak ez lenne a próblémám. SEGITSETEK!!!!!!!!
2008. aug. 28. 08:03
 1/5 anonim válasza:
91%

Nekem nincs kutyám, de szerintem egy kutyának az a dolga, hogy megugassa azt, aki neki nem tetszik.

Ha valaki rám haragszik, és ez engem bánt, megpróbálok vele összebarátkozni. Talán a szomszédnak is ezt kellene tennie.

2008. aug. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kutyádban van a hiba, ők csak rendkívül érzékenyek, és nagyon könnyen felismerik nem szimpatikus embereket. Bárcsak mi, emberek, ennek a tuljdonságnak a töredékét birtokolhatnánk! Nem lenne ennyi csalódás, mert "szagról" egyből kiszúrnánk, hogy melyik illetővel van gáz.

Miért van az, hogy elmegyek egy vadidegen utcán, minden kerítésen belüli kutya csóválja a farkát nekem, de jön valaki néhány méterrel mögöttem, és megugatják?? Engem soha. Miért nem? Mert imádom a kutyókat!!!

2008. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 kutyám van.Az eggyik öreg 18 éves ő lusta ugatni.A második egy nagykutya őt már alapból rászoktattuk az ugatásra ha jön hozzánk valaki mert nemjó a csengőnk és így most a nagykutyánk jelzi ha valaki jön hozzánk szoval az ő ugatása nekünk hasznos :)

A harmadik a kertünkben van és ugatja a szomszédokat.Sajns nem lehet semmitsem tenni.Az a kutyám mindig ugat.Akkor is ugat amikor viszem neki a kaját,vagy amikor a szomszéd eteti az állatait de az az érdekes hogy amikor a szomszéd odamegy a kerítéshez elhallgat.

2008. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a barátom kutyája meg minden részeget megugat plusz még azokat akik nem tetszenek neki...
2008. aug. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem javíthat a dolgon, ha egy kicsit próbáljátok összebarátkoztatni a szomszédot és a kutyust. Például:legyél a kutya mellet, ha közelít a szomszéd, nyugtasd meg, halkan beszélj hozzá, a szomszéd is tegyen így, legyen nyugodt, kedves a kutyával,beszéljen hozzá. Ha párszor elismétlitek ezt,valószínüleg rájön a kutyus, hogy a szomszéd nem ellenség.(kivéve ha tényleg az:)) Nálunk 2 hét kellett hozzá, de most már egyik kutyánk sem ugatja a szomszédokat. Sok sikert!:)
2008. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!