Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktathatnám le a...

Hogy szoktathatnám le a konyhába csinálásról?

Figyelt kérdés

Van egy kutyánk, aki kb. (nem tudom pontosan, mert nem az enyém) 3 éves és menhelyről lett elhozva, mert verték az előző gazdái, kidobták, stb...


Viszont a mániája, hogy a konyhába csinál... akár kicsi, akár nagy. Tudja jól, h levisszük, de akkor is. Szerencsére nem mindig, amikor kell neki, szóval van, amikor több napig minden ok, aztán következő reggel a tócsa vár..


A probléma az, hogy egyrészt nem látjuk, amikor csomagot vagy pisit hagy (mert nem vagyunk egész nap a seggében) ezért nem is tudjuk akkor megbüntetni. Másrészt ha megpróbálnánk megbüntetni, azt hiszi, h verni akarjuk és vicsorogni kezd :( Nem támadó jelleggel, csak védekezik, mert olyankor lapul és be van húzva a farka is.


De így egyszerűen nem tudom, hogy hogyan lehetne megnevelni... semmi ötletem nincs :(

Kérlek segítsetek...


2011. aug. 6. 00:49
 1/2 A kérdező kommentje:
A semminek nézés is volt már, az sem használ :(
2011. aug. 6. 01:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor nem csináltátok jól, vagy nem elég ideig. De szerintem keressétek fel a Cerbit, tényleg nagyon profik, ők biztos többet tudnak mondani a konkrét eset ismeretében, mint itt akárki.
2011. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!