Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mesélni a Westie-ről?...

Tudnátok mesélni a Westie-ről? Mennyibe kerül? Milyen tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés

Érdekelnek a Westiek, csak kíváncsi vagyok, Nektek mi a véleményetek a saját kutyátokról.

Köszönöm



2015. ápr. 11. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de saját tapasztalatokat is tudnátok mondani?
2015. ápr. 11. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanulékony, okos, vérbeli bohóc, és jól tudják manipulálni az embert, ha éppen eszik :)

Viszont rendkívül makacs, néha süketet játszik, de ezek eltörpülnek a számtalan jó tulajdonságuk mellett.

2015. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem az van.

Akaratos, de bírok vele. Valóban néha suketet játszik.Eleven ,okos, játékos, baratsagos kutya.Még azt is modanam ra , hogy rafinált, olyan cseleket ki tud talalni, csak pislogok.Nagyon szereti a hasat, ha valakit meglát enni, odamegy kéregetni, nekem meg ég az arcom.Nekunk lakasban van, kicsit elkényeztettem, felmehet fotelba, ágyba.Sokat takaritok utana, egyebar a store miatt, meg rendszeresen vinni kell kutyakozmetikushoz, de én is szoktam itthon fesulgetni.

Inkább o sétalata, mint én ot.Ahova oda akar menni, ugyis oda fog, egyszeruen odahuz.Imádja feltérképezni a parkokat, utcákat, ahol épp sétálunk.En már rég indulnék, de o még szaglászik...

Nagyon aranyos kutyus, nem ilyen fajtat akartam, de egyaltalan nem bantam meg. Elso kutyám raadasul, szerintem egesz jol elbirok vele.

2015. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az anyagiakról nem tudok, mivel a szüleim vették az én (fajtiszta) kutyusomat. Kiskorában egy kis fehér pamacs volt, hebrencs és játékos, imádta, ha körülötte voltunk tesómmal és simogattuk, gügyögtünk neki, stb. Azóta már jócskán megöregedett velem és tesómmal együtt, de azért még mindig ott van benne az a kiskutya, aki régen volt. Természetesen most már többet pihen, nem futkos folyton ide-oda, és míg kicsiként rettentő sokat ugatott (de kis, aranyos hangja volt) és nyüszögött, most már csak akkor ugat, mikor macskát vagy legyet lát az udvaron (valamiért nem bírja a legyeket). De van, ami soha nem változik: aranyos, bújós, szeretetéhes és szeretgetni való, nagyszerű társaság, és engem tökéletesen meg tud vigasztalni, mikor szomorú vagyok. Angyali, egyedi kis teremtés (bár, gondolom, mindenki ezt mondaná a sajátjáról). ♥
2015. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!