Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan vagy szuka yorkit vegyek?

Kan vagy szuka yorkit vegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

ha lakásba akarod akkor egyértelműen szuka.

mert ugye azt nem akarjuk, hogy a falunk tele legyen pisi folttal, és büdös legyen a lakás? ;)

mert! a szuka guggolva pisil, míg a kan állva, egy lábát felemelve, szinte 100% h a faladat fogja megcélozni. :D

egyébként hülyeség h ha tüzel összeken mindent!!

TÜZELŐBUGYI! jéé! feltalálták? igen!

:D

pont erre van h ne kenjen össze mindent.

a kannal még az is a baj, hogy ha lány vagy és menstruálsz nem tudhatod hogy reagál.

nameg az a gusztustalan dolog ami kijön neki a kukijából. :O>

ilyen piros izé olyan mintha véres lenne és hozzáér a bútorhoz... és láttam én már olyan kan kutyát is aminek ilyen zöldes színű váladék volt a kukiján... hát mit ne mondjak?! gusztustalan.

ne akard látni. :D

SZUKAA

2010. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

ja és a kan kutyák sokkal agresszívabbak.

a szuka kutyák sokkal jobban ragaszkodnak a gazdijukhoz, megvédik őket.

2010. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kan mert olcsób kb 5 ezer forintal mint a szuka. És a szuka tüzel.
2010. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az az 5 ezer forint számít? és amúgy 20 ezer forinttal drágább a szuka, és a Yorkiekat nem lehet kint tartani!!
2010. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem szukám van és tényleg nem jelöl össze semmit és ha tüzel egy évben kétszer ami nagyon sokxD akkor max egy kis foltot hagy de utánna már semmit
2010. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!