Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy pulim aki nem szereti...

Van egy pulim aki nem szereti az ólját nem tudom miért van ez minden játékát beraktam van kemény szőnyeg rész és puha párnás is lehet az hogy belül túl sötét vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha választani kell, a legtöbb kutya inkább megfagy a teraszon, minthogy bemenjen az ólba, de az is lehet, hogy nem fázik és ezért nem megy be.
2015. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 every95 ***** válasza:

Tedd át más helyre. Olyan helyre, ahonnan jobban belátja a kaput, utcát. A puli szeret mindennel képben lenni, és a házból meg csak 1 nyílás van, úgyhogy nem sokat lesz bent.

A másik ötletem, meg az hogy pont valami vízvonalnál van az ól, és oda csak a macskák fekszenek, és a kutyák megérzik. De ez csak feltételezés :)

2015. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!