Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek nagyon gáz, ha a...

Szerintetek nagyon gáz, ha a szőnyeg barackvirág színű a függöny pedig sötét lila?

Figyelt kérdés

ehhez milyen legyen a fal?

a helyzet az, hogy megvan a szőnyeg, és kaptuk a függönyt és csak abba a helyiségbe jó a mérete.


2012. febr. 21. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
A fal passzoljon a szőnyeghez, és egyéb kiegészítők legyenek a függöny színéhez passzolóak.
2012. febr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
47%
Hát a divat embereknek minden gáz ami nem tetszik vagy éppen pászol, bár a túl csicomás se jó. Viszont a megvilágosítás szempontjából fontosak a színek variálása. Szerintem a fal a függönyhöz paszoljon, mert a padlózatnak nem gáz, hogy más színben ütközik mint a függönytől. Szerintem egy citromsárga fal kijön a függönnyel is és a padlóval is, de csak egy tipp.
2012. febr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%
vagy épp nem* pászol
2012. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen színűek a bútorok? A szőnyeg középszőnyeg vagy padlószőnyeg? Ha középszőnyeg, milyen a padló? Azért kérdezem, mert szerintem lehet ezekből a színekből nagyon jót, de szörnyűt is kihozni, attól függően, hogy miket teszel hozzá.
2012. febr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az adott sötétlila és barackvirág jó, szerintem fehér fallal harmonikusan együtt lehetnek
2012. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

padlószőnyeg, és a bútorok világosak, mert gardrób szoba lesz! tehát annyira nincs szem elött. Én is fehér vagy barack virág szinű falra gondoltam, de várok még tippeket és ötleteket! az eddigieket köszönöm!

2012. febr. 22. 18:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, így szerintem is a fehér a barack vagy még esetleg a padlószőnyeggel egyező szín lehetne jó falszínnek, mivel a barack szőnyeg "kiugrik" belőle, nem lenne az sem egyhangú. A barackot vagy esetleg a padlószőnyeg színét nagyon nézzétek meg a falra festve, hogy szinkronban legyen a másik olyan színnel, mert ha más tónus és elüt tőle, csúnya lesz.
2012. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szerintem akkor marad fehér a fal :) esetleg barack virág szinű :))
2012. febr. 23. 11:53
 9/9 anonim válasza:
Nekem az a kérdésem lenne, hogy honnan szereztél barackvirág színű szőnyeget? Mert egyszerűen sehol nem találok..
2013. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!