Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya lakásban? Segítsetek.

Kutya lakásban? Segítsetek.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék egy kutyát hazahozni menhelyről. Egy nagyobbacska lakásban lakom és velünk szemben kutyafuttató is van.Én egy steffordshire re gondoltam mert mindenképpen házőrző kutyát szeretnék tartani illetve "masszívabb felépítésűt". mennyire "nehezen" kezelhető fajta? esetleg van e speciálisan a fajtára jellemző problémák? illetve a kutyus "rossz sorsa" befolyásolhatja későbbiekben a jellemét(agresszivitásra,depresszióra gondolok).Első kutyám lenne.Mi a véleményetek?
2010. febr. 12. 22:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
65%
Jó választás a stafford, minden kutyára igaz hogy tudni kell vele bánni, azért írtam neked is az előzőekben hogy olvass róla sokat és akkor nem lesz baj ha be is tudod tartani amit írnak. Hasonlóan masszív felépítésű kutyából szerintem már csak olyan van ami marmagasságra eléggé nagyobb, legfeljebb nyugodtabb valamivel. Itt gondolok a cane corsora ami ugyancsak szép kutya. De azt semmiképpen nem javasolnám hogy felnevelsz egy kutyát aztán meg kiröppensz akkor ne vidd magaddal. Ha következetes vagy a kutyával akkor nem olyan nehéz vele bánni. És így hogy bevallottad hogy az első kutyád lenne , így a kedves egybegyültek, bármelyik fajra rengeteg ellenpéldát fognak mondani:))) Olvass utána az ilyen jellegű kutyáknak segíteni fog a döntésben is. Nekem van az ambull+stafford keverék, akiről tudom hogy megfelelően tud nevelni egy ilyen kutyát annak csak ajánlani tudom, gyorsan tanul, erős, bátor, és hihetetlen hogy mennyire tud szeretni.
2010. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!