Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kínai kopasz kutyáknak le...

A Kínai kopasz kutyáknak le szabad vágni a bajuszát?

Figyelt kérdés
Mert ugye a pofijukat nyírni szokták,csak nem tudom,hogy az nem baj-e,ha levágják a bajuszt.
2010. febr. 11. 23:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
A bajusz az állatoknál nem szőr hanem érzékszerv. Aki levágja megfosztja ettől.
2010. febr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát, azt tudom, hogy ha a macska bajuszát levágják, az bele is hal. De hogy a kutyus hogy reagál rá? - nem hiszem hogy jót tenne neki.
2010. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem vannak kínai kutyáim.

Nyugodtan levághatod a bajuszát, hiszen őket direkte így kell nyírni.

Ajánlom az O'Vamos, és Piciri honlapot, ott hasznos tanácsokat kaphatsz a szőr ápolással kapcsolatban, képekkel illusztrálva.

Képet mutizol a kutyusról?

Mennyi idős, honnan van?

Üdv.

2010. febr. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is nyírom a pofiját. Másképp nem is vihetőek kiállításra. Nem lesz semmi baja.
2010. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ az utolsó kettőnek,eddig nem mertem levágni,mert féltem,hogy baja lesz. Megnyugtattatok.
2010. febr. 12. 00:34
 6/19 A kérdező kommentje:
Küldhetek képet privátban ha gondolod.
2010. febr. 12. 00:35
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanolyan elmebeteg baromság mint a kutya fülét kihegyezni! Milyen ember az aki ilyen marhaságokat csinál állatokkal?
2010. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is küldhetsz ;o) Én írtam a kiállításosat.

Cserébe mondhatok még izgi dolgokat a fajtáról 8D

2010. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem amég gondozom az állatom,foglalkozom vele és szeretem,addig nem csinálok marhaságot. Sok kutya örülne,ha ilyen sora lehetne,mint az enyémnek. Meleg ágyban aludni,rendesen táplálva lenni,fürdetve,játszva vele,és nagyon szeretve,néhány hetente levágom a pofijáról a szőrt,az még csak nem is fáj neki. Szóval okoskodj máshol...
2010. febr. 12. 00:44
 10/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ugyan törpeuszkárom van és pici kora óta vágja a kozmetikus a bajuszát,nem is tudná kikerülni géppel!:)De én úgy gondolom hogy ezért nincs jó szaglása a kutyámnak,sőt szinte nincs is!Volt elötte tacskónk,németjuhász,meg még utcakeverék is de ők megtalálták a játékból eldugott jutalomfalatot és játékokat ő viszont nem pedig keresi és szinte ott van az orra elött!Szóval szerintem fontos a szaglásukhoz!
2010. febr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!