Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami ajzószer kutyáknak?

Van valami ajzószer kutyáknak?

Figyelt kérdés
Huskykat akarunk pároztatni, de a szuka még morgolódik, a kan viszont nem igazán érdeklődik, és már a tüzelés 10. napjánál tartunk.
2010. febr. 11. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Röhögni fogsz: azt csinálom! Éppen ezért vagyok rohadtul elkeseredve! Amikor naponta tömegével kapjuk a hívásokat, hogy segítsünk, amikor állandóan sakkozni kell, hogy kit tudunk átvenni és kit nem, hogy a meglévő kutyáink ellátásához honnan szerezzünk elég pénzt, na akkor tudod kegyetlenül elkeseredik az ember, ha azt olvassa, hogy éppen gyártják a "munkát"! Mert arra nagy összegben hajlandó lennék fogadni, hogy azokat a szerencsétleneket, akiket a kedves kérdező most készül létrehozni, előbb vagy utóbb, de nekem kell majd az utcáról, sintértelepről altatás elől vagy éppen a 30 centis láncról megmenteni!!
2010. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Akiteki ***** válasza:
78%

Nem dolgozom menhelyen, fajtamentő vagyok. Még egy saját menhelyünk sincs, mert minden fillér arra megy el, hogy mentsük a huskykat. Sőt, annál is több. Takarítunk olyanok után, akik a fajtát és a kutyát minimálisan sem tisztelik, csak ontják a kölyköket.

Igen, tudom, hogy leginkább csak tépem a számat és magamban sírhatok vagy mérgelődhetek, úgysem használ, de ha egyszer bejön, már nem fizettünk rá.

2010. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Épp ezt akartam írni! Ha 100-ból egyet sikerül lebeszélni, már nem volt hiába!
2010. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is csak azt tudom javasolni, hogy szaporítás helyett jelentkezz ideiglenes befogadónak a fajtamentésnél/menhelyen és segíts egy beteg rászoruló állatnak rehabilitálódni, újra hinni az emberekben és új felelős gazdit találni. Hidd el, jó dolog nagyon!
2010. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Senki Márk ***** válasza:

Olvasgattam kicsit az oldalon, és eléggé sok impresszív üzenetet, no meg kérdést láttam hirtelen. Bár nem a témához tartozik közvetlenül, de hadd aggodalmaskodjak, amikor ajzószert keresnek másutt arra, hogy meg tudjanak effektíve erőszakolni egy nőt, akkor értékes válaszokat kapnak, a kutyák pároztatására pedig nem. Félek, a kérdező akkor is nekiáll a tenyésztésnek, ha nem kap innen választ.

Mellesleg a kérdés jó, mert állatorvosilag alkalmaznak ilyen szereket, de rákerestem guggolón, és nem találtam értékes választ a kérdésre magyar oldalon... egyet sem.

Most pedig a válaszom: sajnos ilyen szert nem tudok, de a nagytestű hidegvérű északi kutyáknál nem is igen működne a megoldás, ha jól ismerem a kutyákat, viszont akár youtube is tele van inszeminációs videókkal, érdemes megnézni, mert sok tenyésztő megoldja a kérdést manuálisan kémiai szerek nélkül. Persze ez csak akkor működik, ha nem átallasz megfogni a kutya genitáliáját. (Ha tenyésztesz, érdemes a jogi hátteret is nézni, nehogy belefuss az állatkínzás (régebben természetellenes fajtalanság) jogi tényállásába.)

2011. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!