Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami ajzószer kutyáknak?

Van valami ajzószer kutyáknak?

Figyelt kérdés
Huskykat akarunk pároztatni, de a szuka még morgolódik, a kan viszont nem igazán érdeklődik, és már a tüzelés 10. napjánál tartunk.
2010. febr. 11. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
na ti is nagy felelős tenyésztők lehettek ha ennyire értetek hozzá. Drukkolok hogy ne jöjjön össze és ne kerüljön ezáltal újabb7-8 kiskutya ki ebbe a szörnyű felelőtlen világba!
2010. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Mi a fenének?? Szerinted nincs elég husky a sintértelepeken???
2010. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Akiteki ***** válasza:
73%

[link]


Azzal telnek a napjaink, hogy mentjük a huskykat!

Könyörgöm, térden állok, sírok, mit tegyek még, hogy meggondold magad? Ne tedd!!!!

Nem győzzük már!!! Heti 3-4 huskyt kell (kellene) elhelyeznünk. Mindenhol azonosítatlan huskyk potyognak az utcára, a menhelyekre!!!

Inkább fogadjatok örökbe egyet.

És könyörgöm: ivartalanítsátok!!! Ne legyen több kóbor husky!!!

2010. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%
kár volt ide feltenni a kérdést mert itt nagyon a kérdésedre nem fogsz választ kapni. Csak ilyet mint az előttem szólók. Mivel a szuka morgolódik gondolom ez lenne az első pároztatás. Egyszer nekünk is volt egy ilyen pározatás h morgós kedvében volt a szuka viszont az én kanom teljesen bevolt indulva:) Én azt tanácsolom, hogy próbálkozzatok...nyugtassátok a szukát ilyesmi. Ha nem megy várjátok meg a következő tüzelést. Hátha a kan is érdeklődik majd. Amúgy mennyi idősek a kutyusok?
2010. febr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, gondolj már bele, mégis miért érkeznek ilyen válaszok? Minek több kóborkutya jelöltet létrehozni a gazdasági válság közepén?
2010. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
teljes mértékben igazad van, engem is elszomorít h egyre több a kobór állat. Legszívesebben befogadnám az összeset, de nem tehetem!...csak a kérdésére válaszoltam lelehet pontozni engem nem zavar...
2010. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

Nem biztos, hogy a szukád megfelelő időben van. Lehet, hogy csak pár nap múlva lesz, s akkor a kan is édeklődni fog utána, és a szuka is félrecsapja a farkát, és megáll neki, s megtörténik az aktus.

Ajzószer nem kell a kutyáknak, ők egy kenetvizsgálattól is jobban be tudják mérni az időt a fedeztetés megfelelő időpontjára.


A sötétzöldeknek üzenem, menjenek a menhelyre dolgozni, foglalják el magukat, és ne itt osszák az észt, mert már tutira unalmasak. "sírva könyörgöm nekik térdenállva":)

2010. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Azok, akik itt "osztják ez észt", hogy ne szaporíts, menhelyen dolgoznak. Naponta szembesülnek azzal, hány kutyát kell elaltani. A menhelyeken teltház van. Inkább neked kellene elmenned menhelyre dolgozni, legalább meglátnád, mi folyik ebben az országban!
2010. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

azért nem mindenki menhelyen dolgozik aki ilyet ír...ilyet ne állíts.

Elszomorító a helyzet...csak tudod nem ezt kérdezték...

sokszor megírtátok, hogy ne szaporíts stb...de ezzel nem lehet elérni semmit. Ugyanúgy fogja szaporítani, nem tudunk mit ellene tenni.

2010. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Mivel nem tudjuk megakadályozni, inkább segítsünk neki? Okos ötlet...
2010. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!