Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek volt már a kutyusának...

Kinek volt már a kutyusának köldöksérve? És mikor megműtik a kutyust az hogy szokott zajlani? Mikor lehet hazavinni? Mennyi idő kb mire rendbe jön? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 16:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
és én azt hallottam hogy a sebből kicsit szokott szivárogni kis vér hogy az normális.ez meddig szivárog?
2010. febr. 13. 19:30
 12/15 Akiteki ***** válasza:

Isten őrizz!!! Dehogy szivárog! Elvérezne a hasán keresztül!

A köldöksérv egy apró műtét, mivel belső szervet nem érint, csak a húst kell néhány öltéssel összevarrni.

Egyszerűen megvágja egy kicsit a dudort és összevarrja az orvos.

Gallér sem kell, mert kevés kutya van, aki meg tudná nyalni a saját köldökét. Kb. 10 perc az egész, altatni sem nagyon kell, épp csak elbódítják. Ne izgulj, semmi baja nem lesz.

2010. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én kutyusomat kellett - aki 4hós volt -, mert sajnos neki hatalmas volt, és már a vizeletét sem tudta miatta tartani.

De nem szivárgott sosem!

2010. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget remélem nálunk is jó fog menni a dolog! Neki köldöksérv,hereboréksérv jobb és bajoldali, és ivartalanítás lesz egyszerre.
2010. febr. 13. 21:17
 15/15 anonim ***** válasza:
a második vélaszoló vagy...mi is ivartalanitottuk, azért is irtam, h már öt körül mehettünk érte.
2010. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!