Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler?

Rottweiler?

Figyelt kérdés
Írnátok róla pár dolgot? Akármit.
2010. febr. 7. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

családszerető, ha jól van gondozva, nevelve kiváló kutya válhat belőle

nagyszerű házőrző, munkakutya

Miénket januárban el kellett altatni. 13 éves volt

2010. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló vagyok: 1. kézbe nem való

magabiztos, erős kezű gazdának ajánlom

2010. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűséges társ, kell neki egy falkazvezér, akit tisztel, akkor a falkavezér neki az isten, de ha a vezér elgyengül (pl kimész és gyengének látszol) megpróbálhatja visszaszerezni az alfahím szerepet. Nagyon jó kutya, csak SZAKEMBERRE kell bízni a nevelését, és nagy helyen kell tartaniu, mint minden kutya, egy kis boxban megbolondul. Amúgy nagyon szép :)
2010. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

elsö kutyának nem ajánlatos,

meg biztos,és határozott gazda kell neki!

lehet hogy ez hülyeség,de én ugy hallottam hogy a KAN-ok vadabbak!

2010. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
család- és gyerekszerető, tapasztaltabb gazdiknak, ha jól neveled, kezesbárány lesz. falánk, mivel nagytestű, fogékony a betegségekre, többek közt bélcsavar, és csípőficam. szereti a gyerekeket, ha a kapcsolatuk a kölcsönös tiszteletre épül, ami akár egy életen át is megmaradhat. a kanok jobban át szeretnék venni a vezér szerepét, ezeket a jeleket észre kell venni, különben a roti lesz az úr.
2010. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21:04-nek: vadabbak, bár nem ilyen értelemben. a kanok megpróbálják átvenni a vezér szerepét, így több gond van velük, mint a szukákkal
2010. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Annyit tudok rola mondani, hogy a kerteshazunkba tartottunk egy rottweiler szukat, a csaladdal, felnöttekel jo baratsagot alakithat. Nagyon erzekeny kutyafajta. A mi kutyank eleg hamar vemhes lett, es utana depresszioba esett, megvaltozott a szemelyisege. Anyukam varta a 3. tesveremet. Ugy döntöttünk keresünk neki egy helyet ahol jo helye lesz. Mert egy kisbaba eletet nem szeretnenk kockara tenni.

Na most a baratomnak a csaladjaban is van egy rottweiler him. Eddig 1 even at azt hittem ismerem. Nagyon jo termeszetü, keveset ugat... a tesom most 4 eves a hetvegen lejöttek hozzank. Alig hogy 5 percetet jatszottunk a kutyaval ( labdaval) a kutya egyszer csak bekattant es a labda helyett a 4 eves tesomat kapta el, atszakitotta a hasfalat, kiakarta tepni, rancigalva a kezemböl... lemondtam rola hogy meg egyszer ilyen kutya megbiznak. eleinte is hallotta a fajtarol, hogy gyereket ölni kepes, de hogy ez a jambor kutya akit a lakasban tartanak, szeretetet meg mindent megkap, egyszer csak ilyen agressziv szörnyetegge valjon, nem gondoltam volna sose... remelem a csaladosok olvassak a story-t, nem ajanlom kisgyeremekek melle, mert hatalmas a riziko, örök eletre megmarad a nyoma...

2010. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kedves kutya a roti.Inkább kertes házba való.FONTOS SOHA NE TEGYÉK LÁNCRA A ROTIT MERT AKKOR MEGVADUL!!!Inkább szabadba kell lennie.Családszerető kutya.Nekem is van 1 két éves rotim.
2011. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mármint hosszú időre ne rakják láncra.max 1 hét.
2011. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!