Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondoroknak van munkavizsga?

Komondoroknak van munkavizsga?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy az elmúlt időkben nagyon sok komondorral kapcsolatos kérdés hangzott el, és sokan már nagyon unják, de arra szeretnék megkérni mindenkit, hogy ne linkelgesse be a korábbi kérdéseket, mert már olvastam őket, ráadásul ez most egy egészen más téma.

Ma megnéztem a MEOE honlapján a komondor standarot, és megdöbbenve láttam a kiírást: "munkavizsgára nem kötelezett fajta".

[link]

Hogy-hogy? Már van munkavizsgája? Mikor lett ez bevezetve?

Akkor mégis meg fogja tartani és a későbbiekben is rá fog szolgálni a hírnevére, a Kutyák Királya címre.


2010. febr. 5. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom pontosan, de megérdeklődheted neves kennelkluboknál, vagy a MEOE- nél, esetleg állatorvosnál.

szerintem van munkavizsga, bár egy németjuhásznál jobban eltudom képzelni. lehet a nagy szőre miatt nem is alkalmas az ilyesmire. Vagy nrm így van?

2010. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Tudtommal nem munkavizsga van,hanem ösztönpróba.

A munkavizsga IPO-t takar legtöbbször.

Egyébként a Kutyák Királya nem erős egy kicsit a komondornak? Még sosem hallottam így illetni ezt a fajtát,pedig pár kutyás rendezvényen megfordulok...

2010. febr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem erős, nagyon gyakran emlegetik így.

[link]

2010. febr. 6. 15:22

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!