Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy vemhes a kutyám?...

Lehet, hogy vemhes a kutyám? Azért alszik ilyen sokat a fűtőtest előtt?

Figyelt kérdés

Keverék ivaros szuka kutyánkkal nemrég költöztünk panelből családi házba. Nemrég tüzelt. Nem tartom teljesen kivihetetlennek, hogy a dróthálón keresztül valahogy megeshetett egy aktus, amikor néha rövid időre felügyelet nélkül maradt az udvaron. A tüzelés kb egy hete elmúlt, azóta viszont a kutyám feltűnően sokat hever a fűtőtesthez bújva, és sokkal kisebb lett a mozgásigénye, mint eddig. Utalhat ez vemhességre?


(Most ne vesszünk össze azon, hogy eddig miért nem ivartalanítottam. Legkésőbb nyárig meg fog történni, akár vemhes maradt most, akár nem.)


2010. febr. 2. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is lustább télen és folyton a konvektor előtt szunyókál. Ő ivartalanított szuka.

Nem tudom, van-e nálatok összefüggés, inkább vidd el a dokihoz, még az is lehet, hogy tud valamit tenni a nem kívánt szaporulat ellen.

2010. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ez nem a vemhesség jele, nem azért csinálja, mert vemhes, attól függetlenül még lehet az. Az én kutyám is többet lustálkodik télen.
2010. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém, ha beengedem, egész nap csak a radiátor mellett alszik:D és biztos nem vemhes. úgyhogy nem hiszem. Am dróthálón keresztül nehezen hiszem, hogy történt volna bármi. Majdnem lehetetlen.
2010. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vemhesség utolsó hetében némelyik szuka szokott többet feküdni, lustálkodni, melegedni.

De az első 1-2 hétben egyáltalán nem jellemző, ez nem "tünet".

Ettől függetlenül lehet még vemhes, én a helyedben most elvinném ivartalaníttatni. Nézd csak meg ezt az oldalt, számtalan kérdés van, hogy nem tudják gazdihoz adni a kölyköket (házi szaporulatot).

Hát még a másfél millió menhelyi/sintértelepi!

A saját dolgodat könnyíted meg azzal, hogyha nem hagyod megszülni. Tartani, nevelni, ellátni őket 8 hetes korukig, ha nem lesz gazdijuk, még tovább... anyagilag se olcsó... oltások, féreghajtás, kaja...

2010. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom... [link] , én is terjesztem, ahol csak tudom, és egyetértek. Köszönöm a megnyugtató válaszokat. :-)
2010. febr. 2. 21:26
 6/6 Akiteki ***** válasza:
100%
Vemhesen is lehet ivartalanítani. 30 nap után már látszik rajta, akkor kipakolhatja az orvos. Szerintem csak lusta, és örül, hogy jó meleg helyen lehet. :))
2010. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!