Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie kiskutyusom felfázhatot...

Yorkie kiskutyusom felfázhatott a nagy hidegbe?

Figyelt kérdés
Már kb 1 hete hasmenése van. Rendes konzervet eszik márkásat a legjobbat kifejezetten yorkieknak. Hallotam róla hogyha sokáig van lenn a hidegbe akk felfázhat és beggyuladhat a gyomra v mi. ( bocsi ha hülyeséget beszélek csak semmit nemtok erröl)Na szoval lehet attól hogy sokat van lent? Napi 4x van lent ->reggel, este 20perc. Délben és olyan 5-6 körül 10-15 perc?
2010. jan. 30. 13:31
1 2
 11/12 Akiteki ***** válasza:

Ha 3 napnál tovább tart egy hasmenés, mindenképpen orvoshoz kell vinni. A száraztápot csak azért nem eszi, mert megengeded neki, hogy válogasson. Az etetés 10 perc. Ha nem eszi meg, elveszed és másnap megint kap ugyanazt. Nem kell 4 nap és meg fogja enni, nem válogat. Tudom, elsőre kegyetlenül hangzik, nekem is vérzett a szívem mikor meg kellett csinálnom az első kutyámmal. De soha többé nem hagyott ott egy szem tápot sem a táljában.

Biztosan nem felfázás, de fertőzés lehet. Mindenképpen mutasd meg orvosnak.

2010. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egészségesmár:)
2010. febr. 12. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!